Четверг, 28-03-24, 19:54
ФК "БУКОВИНА"
 
[01-04-11] [Газетные вырезки]
Буковина (Чернівці) - Динамо-2 (Київ) 1:0 (0)
[18-01-11] [Газетные вырезки]
Закарпаття - Буковина (1)
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Oleg  
Форум » ФК "Буковина" » Новини від "Буковини" » Кубок України. Думки вголос
Кубок України. Думки вголос
skryponДата: Четверг, 17-07-08, 10:30 | Сообщение # 1
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 56
Репутация: 1
Статус: Offline
Це жах! Якщо в команди обласного центру немає грошей щоб поїхати на матч - на нахріна такі спонсори і така підтримка міста?
Варто зрозуміти що сьогодні на вулиці 2008 рік!!! Не 1995! Не 1999! В нас давно закінчилася економічна криза!!!!!!!!! Якщо місто нічого не виділяє на команду і не шукає сопнсорів - но тільки через те що воно НЕ ХОЧЕ цього робити! Я нізащо не повірую що в Чернівцях немоє 1 млн. гривень на рік для команди. Такий доход приносить половина Трембіти, або 3 сектори Калинівського ринку (це якщо брати лише податки). Може досить п*здити гроші в свій карман????

Подивимося травбі у вічі - наша улюблена команда просто не потрібна міській владі!!! Це лишня статя витрат від якої вони з радістю б відмовилися. У приватній розмові з одним з наших міських депутатів я почув такі слова: "А навіщо платити футболістам? Якщо вони хочуть грати - то нехай і платять!!!". Навіть не знаю що робити з таким підходом до справ!

Якщо буде так продовжуватися, то ще рік-два і "Буковина" повторить участь СФК Миколаїв!!! На цю тему варто прочитати перші 2 строрінки журналу "Футбол" за понеділок (прошу не сприймати за рекламу).

Народ. Варто щось робити!!! Невже ні у кого немає знайомих які маюсть свій бізнес? Барселона, наприклад, ДУЖЕ НЕПОГАНО, функціонує у вигляді відкритого акціонерного товариства. Вже видно, що поки "Буковина" буде залишатися в руках міста - в неї перспектив НЕМАЄ!!!!!

 
СаньокДата: Пятница, 18-07-08, 15:46 | Сообщение # 2
Тифози
Группа: Пользователи
Сообщений: 391
Репутация: 7
Статус: Offline
Все залежить від керівництва клубом і гол. тренера. Немає кому давати грошей, все бездарно просруть. Цікава ситуація, своїм не платити, того вони і залишають команду, а непотріб з інших команд підбирати.
 
Oleg_oldДата: Пятница, 18-07-08, 17:34 | Сообщение # 3
Тифози
Группа: Заблокированные
Сообщений: 333
Репутация: 8
Статус: Offline
Я уже давно смерился с положением вещей вокруг команды, футбол в Украине не бизнесс а дорогая игрушка к сожалению
 
Форум » ФК "Буковина" » Новини від "Буковини" » Кубок України. Думки вголос
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2006