Среда, 24-04-24, 02:20
ФК "БУКОВИНА"
 
[01-04-11] [Газетные вырезки]
Буковина (Чернівці) - Динамо-2 (Київ) 1:0 (0)
[18-01-11] [Газетные вырезки]
Закарпаття - Буковина (1)
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форума: Oleg  
Форум » ФК "Буковина" » Новини від "Буковини" » Олег - молодец! (Наконец-то у "Буковины! есть сайт.)
Олег - молодец!
bukoultrasДата: Среда, 14-06-06, 12:58 | Сообщение # 16
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 82
Репутация: 2
Статус: Offline
ну поки шо було би достатньо навіть розділа " ультрас". ви напишіть як це все має виглядати і як передати інформацію. а сьогодні я ще зі своіми переговорю і ми рішимо шо робити.

а нарахунок пропаганди сайта було би непогано щоб ті хто ходять на футбол зробив би банер з адресою сайта і вивішував би його. чи ще шось в такому плані.



НА КОЛІНА ПЕРЕД УКРАЇНОЮ
CCF
 
сергійДата: Среда, 14-06-06, 18:09 | Сообщение # 17
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 57
Репутация: 0
Статус: Offline
bukoultras,
Во кльово, ви нафколофутболі?
Мені розповідали, що у буковини зявилась група підтримки та ніхто нічого конкретного сказати не зміг. Створи тему "фан-рух" та напиши як ви підтримуєте команду, як там АСАВ, були махачі?
Колись років сім вісім коли я ще жив в Чернівцях ми на магались, щось створити а вже після того як поїхав з міста мені розповідали що лідерсво в русі захопили скін хеди и на цьому все поступово скінчилось.

Гигигигигиги може пересечемось я в ОФ ДК.

 
bukoultrasДата: Среда, 14-06-06, 20:33 | Сообщение # 18
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 82
Репутация: 2
Статус: Offline
оф в дк це жир. у нас нема хулів. ми ультрас. ми тіки як рік тому почали, все в стадії розробки. да і нас не дуже багато людей збирається, як тіки починали то приходили десь біля 20-25 людей (знайомих,друзів), але після зимової сплячки залишились тільки ті кому це справді треба, так шо нас зараз близько 12-15 людей. вся наша проблема в тому шо нас мало і шось люди не тянуться до нас на сектор, не сприймають вони цей рух. да і акаби почали останім часом нас знімати на камеру, трохе це напрягає, хоть нічого ми зараз не мутимо, останнє шозамутили -дим на матчі з десною ще в тому році, а так то відриваємось на виєздаш якшо їдемо. нарахунок двіжу 7-8 років тому нічо не чув, я тоді ще взагалі нічо не знав.


НА КОЛІНА ПЕРЕД УКРАЇНОЮ
CCF
 
pashkoДата: Четверг, 15-06-06, 00:20 | Сообщение # 19
Группа: Удаленные





невже земляки, ну хоча б тут зберуться....
Э тут Чернывецькі, чи всі за бугра...
Як там Буковина, місто...
 
Oleg_oldДата: Четверг, 15-06-06, 03:00 | Сообщение # 20
Тифози
Группа: Заблокированные
Сообщений: 333
Репутация: 8
Статус: Offline
Quote
Э тут Чернывецькі, чи всі за бугра...

в нас тут усі є, і місцеві, і не дуже я наприклад з Маямі smile


Сообщение отредактировал Oleg - Четверг, 15-06-06, 03:00
 
Oleg_oldДата: Четверг, 15-06-06, 03:21 | Сообщение # 21
Тифози
Группа: Заблокированные
Сообщений: 333
Репутация: 8
Статус: Offline
bukoultras, я созадл на форумах раздел и назвал его 15-й Сектор, название рабочее, могу поменять на номер сектора где вы собераетесь или могу поменять на любое другое.
В фотоальбоме создал раздел BukoUltras, туда можно добавлять фото, если хочеш можеш сам ето делать. Если будеш сам добовлять то старайся фотки обрабатывать в каком либо редакторе(лучше Photоshop там проше)чтоб много не занимали места. При добавлении фотки нужно ее назвать и написать краткое описание, да и не забудь выбрать нужный альбом для размешения.
 
bukoultrasДата: Четверг, 15-06-06, 20:38 | Сообщение # 22
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 82
Репутация: 2
Статус: Offline
ДОБРЕ ШО ПОЯВИВСЯ РОЗДІЛ В ФОТОАЛЬБОМІ.ДЯКУЮ. АЛЕ ХОТІЛОСЬ БИ ШОБ БУВ ОКРЕМО ВЕЛИКИЙ РОЗДІЛИ ДЕ БИ РОЗМІЩУВАЛИ НЕ ТІКИ ФОТО, АЛЕ Й ВІДЕО, ТЕКСТИ ПІСЕНЬ І ЗАРЯДІВ, MP3 І РІЗНІ СТАТІ. ТОБТО БУВ ЧИСТО ФАНАТСЬКИЙ РОЗДІЛ.

І НАПИШИ БУДЬ ЛАСКА ЯК ЗАКИДАТИ МАТЕРІАЛ НА САЙТ, ВСЕ ПООДРОБНО ПО ПУНКТАМ. І У НАС 5 СЕКТОР.

2 СЕРГІЙ. НА ФІЛАРМОНІЇ ПІД ЧАС ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧУ ЗБІРНОЇ ЗАПАЛИЛИ ДИМ.



НА КОЛІНА ПЕРЕД УКРАЇНОЮ
CCF
 
NRWДата: Четверг, 15-06-06, 20:48 | Сообщение # 23
Фанат
Группа: Пользователи
Сообщений: 181
Репутация: 5
Статус: Offline
Quote (bukoultras)
НА ФІЛАРМОНІЇ ПІД ЧАС ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧУ ЗБІРНОЇ ЗАПАЛИЛИ ДИМ.

Хлопці ви просто суперово підтримували збірну. Атмосфера була просто класна, це було справжне свято футболу, але результат cry ... Нічого, за нашої підтримки в понеділок ми переможемо обов'язково!!!
 
strikerДата: Пятница, 16-06-06, 03:32 | Сообщение # 24
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: Offline
овот блин, попаду в черновцы только на следующей неделе, очень хочу что украина вышла из группы, и я смогу посмотреть со всеми на филармонии, покричать за наших... а то тут у буржуев не скем поболеть... sad

Не говорите мне, что мне надо делать, и я не скажу, куда вам надо идти..
 
сергійДата: Пятница, 16-06-06, 11:02 | Сообщение # 25
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 57
Репутация: 0
Статус: Offline
2 Дим

Круто!а як АСАВ? ми теж пару кинули на майдані, плюс фаера, червоним це не сподобалось, залазь на http://hooligans.org.ua/ є фото!

 
bukoultrasДата: Пятница, 16-06-06, 20:46 | Сообщение # 26
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 82
Репутация: 2
Статус: Offline
на рахунок акабів то за дим нічо не казали, їх навіть в радіусі 50 метрів не було видно, хотя ширились чутки шо буде повну патрулів. будемо надіятись шо і на слідучий матч тоже буде така лафа. а на хуліганс фотки я бачив, суперово ви там відриваєтесь , а нарахунок фаерів де ви їх пробиваєте, бо у нас в місті навіть натяків на це нема. може ти би нам якось би поміг з цим.


НА КОЛІНА ПЕРЕД УКРАЇНОЮ
CCF
 
WillieДата: Суббота, 17-06-06, 09:45 | Сообщение # 27
Болельщик
Группа: Проверенные
Сообщений: 47
Репутация: 1
Статус: Offline
супер
Самому до Філармонії сходиди 19-го, чи що? smile
 
сергійДата: Пятница, 28-07-06, 16:59 | Сообщение # 28
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 57
Репутация: 0
Статус: Offline
2фаера

можна и допомогти, в Київі куляємо в магазинах піротехніки, в Чернівцях такі є? може на колині, ну в будь якому випадку у вересні збераюсь заїхати в чернівці, завезу!

 
Форум » ФК "Буковина" » Новини від "Буковини" » Олег - молодец! (Наконец-то у "Буковины! есть сайт.)
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Copyright MyCorp © 2006