Четверг, 28-03-24, 18:53
ФК "БУКОВИНА"
 
[01-04-11] [Газетные вырезки]
Буковина (Чернівці) - Динамо-2 (Київ) 1:0 (0)
[18-01-11] [Газетные вырезки]
Закарпаття - Буковина (1)
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форума: Oleg  
Форум » ФК "Буковина" » Новини від "Буковини" » на шляху до першої ліги
на шляху до першої ліги
СаньокДата: Суббота, 14-07-07, 13:53 | Сообщение # 1
Тифози
Группа: Пользователи
Сообщений: 391
Репутация: 7
Статус: Offline
В понеділок(16 липня) Буковина вирушає на збори до Вижниці...Вже відомо, що перший матч команда проведе 25 липня у Чернівцях з командою Нива-Світанок(Вінниця). Команда поповнилася досвідченими виконавцями, серед яких Сергій Гамаль, Павло Сиротін, брати Маковійчуки, Володимир Кифяк, Олександр Дележа, Богдан Скібінскьий, Юрій Савка. Крім того очікується приїзд ще декількох гравців, які зможуть допомогти чернівецький команді зайняти перше місце і вийти до першої ліги.
 
РафікДата: Суббота, 14-07-07, 17:45 | Сообщение # 2
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Значить вже є точний календар? Якщо так,будь-ласка дай посилання

A.C.A.B
 
Oleg_oldДата: Воскресенье, 15-07-07, 02:01 | Сообщение # 3
Тифози
Группа: Заблокированные
Сообщений: 333
Репутация: 8
Статус: Offline
Так кто там наш главный конкурент ? Нива ?
 
grafsonДата: Понедельник, 16-07-07, 10:43 | Сообщение # 4
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 50
Репутация: 1
Статус: Offline
eek Звідки інфо???

Добавлено (16-07-07, 10:43)
---------------------------------------------
question question question Ти хто-Рафік?


Завжди і всюди...
 
Oleg_oldДата: Пятница, 20-07-07, 04:40 | Сообщение # 5
Тифози
Группа: Заблокированные
Сообщений: 333
Репутация: 8
Статус: Offline
заявилось 18 команд, начинаем дома 25-го против Нивы из Винници. Эх сколько мы уже без побед ? пора бы прерватьт эту серию cool
 
GebbelsДата: Пятница, 20-07-07, 17:18 | Сообщение # 6
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Vsem privet i udachi v novom sezone! Kstati gde mozhno najti info o sostave Bukoviny na etot sezon? Kakie transfery v komande? Nam tut v Nemchurii ochen' tjazhelo v plane materialov o II-oj Lige. Pomogite,xto mozhet,bitte.
S uvazheniem Gebbels i fan-club"Vorwarts Bukovina".


Sieg - Heil !!!
Ot Kamchatki do Berlina - vsex silnee BUKOVINA !!!


Сообщение отредактировал Gebbels - Пятница, 20-07-07, 17:20
 
jinGOДата: Суббота, 21-07-07, 14:41 | Сообщение # 7
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 27
Репутация: 1
Статус: Offline
спартак вроді би розпався. не буде його
 
TosyanДата: Суббота, 21-07-07, 16:05 | Сообщение # 8
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: 0
Статус: Offline
Будемо надіятися, що тренерський штаб та гравці знайдуть в собі сили, щоб вийти в 1 лігу, хоча мало вірится ...
 
DentistДата: Пятница, 27-07-07, 20:07 | Сообщение # 9
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Репутация: 1
Статус: Offline
Гадаю, що вихід да першої ліги не є нереальним. Здається, що саме друга ліга - це місце, де професійні команди знаходяться у стадії виживання. Не про який розвиток чи здобутки мова не йде. В основному, боротьба точиться у першій лізі, а саме, у першій її частині (з досвіду минулих років). Основними конкурентами можуть бути ті команди, у яких з'явились спонсори та перспективи, тоді мова вже йде про розвиток та здобутки. Величезна і найголовніша проблема дійсно знаходиться в середині клубу. Занедбання величезне, команди практично нема і часу теж. І дійсно, тільки і лишається, що спробувати створити більш - менш боєздатний колектив, вгризтися зубами в першу половину сезону, невпинно шукаючи нових спонсорів (що саме і робиться), та спробувати посилитись у міжсезонні, зробивши другу частину сезону - ударною. Це моя думка на теперішній час, можливо, примітивна, як вболівальника, та всеж...
 
NRWДата: Суббота, 28-07-07, 07:30 | Сообщение # 10
Фанат
Группа: Пользователи
Сообщений: 181
Репутация: 5
Статус: Offline
Всім привіт. Давно не заходив на форум і взагалі не мав часу цікавитись футболом. Робота шоб її. .... Але бачу справи пішли на краще. Вже є президент, якісь спонсори, але поки шо цього замало для виходу у першу лігу. Сподіваємось що це початок.
Олег, привіт. Здається найважчі часи Буковини ми вже пережили, і велика подяка тобі, що сайт залишався працювати. Цей сайт має стати головним представником ФК Буковина в інтернеті. В мене пропозиція звернутись до керівників клубу для спіробітництва, тобто для надання оперативної інформації.

БУКОВИНА ВПЕРЕД!!!!

 
СаньокДата: Суббота, 28-07-07, 14:03 | Сообщение # 11
Тифози
Группа: Пользователи
Сообщений: 391
Репутация: 7
Статус: Offline
Quote (NRW)
В мене пропозиція звернутись до керівників клубу для спіробітництва, тобто для надання оперативної інформації.

Пробую.

Може справа зрушиться. Батюк все гребе під себе, не розбираючись в сучасних можливостях інформаційних технологій. Хлопці ще до сьогоднішнього дня навіть не сфотографовані в клубній формі, всією командою.

Я звернувся до адміністратора нашого сайту щодо зміни URL на www.fcbukovina.cv.ua. Доменне ім'я зареєстровано мною і на мене. Яка Ваша думка?

 
Dima_BДата: Понедельник, 30-07-07, 15:01 | Сообщение # 12
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Offline
перед ФК "Арсенал" Белая Церковь стоит задание: Віход в первую лигу! Вот нам и конкурент
 
patrickДата: Понедельник, 30-07-07, 17:44 | Сообщение # 13
Фанат
Группа: Пользователи
Сообщений: 133
Репутация: 0
Статус: Offline
нада норм сайт!! це тоже непоганий але нада офіційний

I love FC Bucovyna
 
patrickДата: Четверг, 25-10-07, 19:39 | Сообщение # 14
Фанат
Группа: Пользователи
Сообщений: 133
Репутация: 0
Статус: Offline
ну і будуть якісь результати?

I love FC Bucovyna
 
EdikДата: Понедельник, 19-11-07, 22:34 | Сообщение # 15
Болельщик
Группа: Проверенные
Сообщений: 56
Репутация: 0
Статус: Offline
А тут тишина.Сезон закончился и на сайте больше никого нету.Интересно,я знаю что ещё рано спрашивать : А изменения в Составе есть?.Второй Круг помойму Начинается в Апреле.Ребята давайте будем непропадать.И будим обмениваться новостями о Буковине и о Черновицком Футболе
 
Форум » ФК "Буковина" » Новини від "Буковини" » на шляху до першої ліги
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2006