Пятница, 19-04-24, 12:09
ФК "БУКОВИНА"
 
[01-04-11] [Газетные вырезки]
Буковина (Чернівці) - Динамо-2 (Київ) 1:0 (0)
[18-01-11] [Газетные вырезки]
Закарпаття - Буковина (1)
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форума: Oleg  
Форум » ФК "Буковина" » Новини від "Буковини" » на шляху до першої ліги
на шляху до першої ліги
patrickДата: Воскресенье, 30-03-08, 18:04 | Сообщение # 31
Фанат
Группа: Пользователи
Сообщений: 133
Репутация: 0
Статус: Offline
Є всі можливості, щоб вийти в 1 лігу, потрібно просто зіграти 2-ге коло на одному диханні - я так вважаю smile

I love FC Bucovyna
 
NRWДата: Суббота, 05-04-08, 16:04 | Сообщение # 32
Фанат
Группа: Пользователи
Сообщений: 181
Репутация: 5
Статус: Offline
Є інформація з достовірних джерел міської ради про надання Фірташем фін. допомоги Буковині. Сума в декілька млн. грн. Тому Федорук і казав про завдання виходу до Першої Ліги вже цього сезону. Саньок, можеш дізнатись що в середині команди говорять?
 
DokTor_DreДата: Суббота, 05-04-08, 18:35 | Сообщение # 33
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 43
Репутация: 0
Статус: Offline
А він інтересно нехоче купити нашу команду... Було б супер.. Я думаю що багато він тратити небуде.. Так як знаю що Фк "Арсенал" купили всього за 900 тисяч. баксів...
 
DentistДата: Понедельник, 07-04-08, 03:15 | Сообщение # 34
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Репутация: 1
Статус: Offline
Всім привіт! Давно тут не був... Бачу, боротьба продовжується, та загострюється. Дійсно, шанси є непогані, тільки б не зірватися... Дуже радий, що інвестори починають цікавитись командою. Чернівці - досить мальовниче та оригінальне місце, з такими ж людьми. Розташування також непогане, біля кордонів (як на майбутнє). Зрештою, клуб має свій стиль та малюнок гри, культуру. Якщо це ще залишилось. Можливо це починає привертати увагу?
 
patrickДата: Среда, 23-04-08, 14:53 | Сообщение # 35
Фанат
Группа: Пользователи
Сообщений: 133
Репутация: 0
Статус: Offline
може будемо колись в вишці грати?

I love FC Bucovyna
 
skryponДата: Среда, 23-04-08, 19:11 | Сообщение # 36
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 56
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (NRW)
Є інформація з достовірних джерел міської ради про надання Фірташем фін. допомоги Буковині. Сума в декілька млн. грн. Тому Федорук і казав про завдання виходу до Першої Ліги вже цього сезону. Саньок, можеш дізнатись що в середині команди говорять?

Прошу пробачення за свій скептицизм, але ви впевнені що стаття в МБ про Фірташа не є розіграшем??? Я рився по інету і знайшов що у нього вже є свій клуб у Вищій лізі.

 
demon932008Дата: Среда, 23-04-08, 20:46 | Сообщение # 37
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 30
Репутация: 0
Статус: Offline
Ну на счёт млн. ето правда, ну вот помогут ли ети млн. для того чтобы ввыйти в 1 лигу ето уже другой вопрос smile

http://cs-play.ucoz.org/
 
DentistДата: Среда, 23-04-08, 23:23 | Сообщение # 38
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Репутация: 1
Статус: Offline
Ще одна поразка... Гадаю, цього року шлях до першої ліги завершився... З надією чекаю слідуючого року та збільшення фінансування, тоді шлях до першої ліги буде фейеричним. А вже цього року треба взяти максимум користі з тими матчами що залишились для становлення гри та підняття в класі. Не роблю з цього трагедію, адже вихід в першу лігу з тим що мали на початку та не протязі розіграшу був би фантастичним.
 
Форум » ФК "Буковина" » Новини від "Буковини" » на шляху до першої ліги
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Поиск:

Copyright MyCorp © 2006