Суббота, 20-04-24, 14:13
ФК "БУКОВИНА"
 
[01-04-11] [Газетные вырезки]
Буковина (Чернівці) - Динамо-2 (Київ) 1:0 (0)
[18-01-11] [Газетные вырезки]
Закарпаття - Буковина (1)
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форума: Oleg  
Форум » ФК "Буковина" » Новини від "Буковини" » 07.09.2007 Буковина 1-0 Єдність (7-й тур)
07.09.2007 Буковина 1-0 Єдність
Як закінчиться матч "Буковина" - "Єдність"
1.Впевненою перемогою команди "Буковина"[ 2 ][22.22%]
2.Мінімальною перемогою команди "Буковина"[ 5 ][55.56%]
3.Нульовою нічиєю[ 2 ][22.22%]
4.Результативною нічиєю[ 0 ][0.00%]
5.Мінімальною перемогою команди "Єдність"[ 0 ][0.00%]
6.Впевненою перемогою команди "Єдність"[ 0 ][0.00%]
Всего ответов: 9
СаньокДата: Четверг, 06-09-07, 12:30 | Сообщение # 1
Тифози
Группа: Пользователи
Сообщений: 391
Репутация: 7
Статус: Offline
7-й Тур
07.09.2007 "Буковина" - "Єдність"

Початок гри: 16.30, стадіон "Буковина", квиток - 4 гр.

Арбітр:

Асистенти арбітра:

Результат:

"Буковина" 1 - 0 "Єдність"

Преса про цю гру:
БукІнфо (www.bukinfo.cv.ua)
"Молодий буковинець"

Фото
Наш сайт

 
ValДата: Суббота, 08-09-07, 15:40 | Сообщение # 16
Болельщик
Группа: Проверенные
Сообщений: 50
Репутация: 1
Статус: Offline
Поздравления болельщикам! Это была наверное самая интересная домашняя игра.

"Буковина" - Чемпион!
 
СаньокДата: Суббота, 08-09-07, 15:53 | Сообщение # 17
Тифози
Группа: Пользователи
Сообщений: 391
Репутация: 7
Статус: Offline
Ще раз всіх вітаю з перемогою, вимученою на останніх хвилинах матчу...і знову наша реалізація!!!:-(((

Порівняно з останнім матчем з Коростенем, в складі Буковини відбулася одна зміна: замість Дележи грав Керчу(відновився після травми) і грав, слід сказати, дуже впевнено. Як і в матчі з Арсеналом вів гру команду, був лідером на полі...

Склад чернівецької "Буковини": Павло Сіротін, Олександр Маковійчук (Дмитро Мельничук,89), Сергій Гамаль (капітан команди), Богдан Скибінський, Петро Климус, Віталій Ісаєв (Олександр Дележа, 47), Олег Керчу, Михайло Рябий, Юрій Савка (Олександр Темерівський, 46), Степан Маковійчук (Володимир Кифяк, 90), Максим Ілюк (Сергій Головачук, 90).

Перші хвилин 20 фактично команди придивлялися одна до одної, можна згадати лише 3 підряд кутових у виконанні Буковини. Після одного з яких Ілюк мав відкривати рахунок, після скидки мяча Маковійчуком, проте не встиг до мяча.

Гра проходила у невисокому темпі, було багато зупинок, команди часто перепасовувалися на своєї половині поля. І саме за таких обставин Максим Ілюк(18 номер) втратив просто неймовірну нагоду для взяття воріт. Рябий вдало зіграв на перехоплення, і другими дотиком вивів Макса один на один з голкіпером...гравець нашої команди здавалося все робив правильно, і воротаря обвів, і ворота були вже пустими, та невідомо як не зумів попасти по пустим воротам(причому захисників вже не було,і сам він знаходився фактично по центру воріт)...

Наступний момент створив вже Керчу:після розіграшу кутового пробивав під поперечину, та голкіпер Єдності зумів витягнути цей постріл...
Було ще багато напів-моментів у Буковини, Єдність ж запамяталася хіба що небезпечним штрафним метрів з 20...

Другий тайм(в перерві замість Ісаєва і Савки вийшли Дележа та Темерівскьий) проходив у тому ж ключі:Буковина постійно нагнітала, Єдність тільки оборонялася...Десь на 10 хвилині 2-го тайму Рябий не зміг переправити мяч у ворота(вдарив повз ворота), після того як воротар та захисник Єдності не розібралися кому йти на мяч...Далі ще одна(рахуєте???вже 5 момент, де потрібно було забивати) можливість була у Рябого:на замасі прибрав захисники, і пробив з лінії карного майданчика, та влучив прямо у воротаря...

Було таке враження, що мяч просто не йде у ворота, тому що таку кількість моментів команда створила, що вистачило б на кілька матчів...І знову не збив Ілюк!!!!!!!!!!!!!! Климус пройшов з мячем метрів 50, і віддав точно на Максима, який замість того щоб пробити по воротам - замешкався, і воротар забрав мяч у нього в ногах...Потім вже Керчу зі штрафного пробивав, мяч пролетів у лічених сантиметрах від воріт(голкіпер як стояв до удару, так і після удару, навіть не поворухнувся)

Матч вже підходив до завершення, Буковина пішла майже всією командаю вперед, що могло призвести до небезпечних контратак...
Та всетаки вдалося забити такий потрібний гол...Керчу подав, Маковійчук С. скинув мяч, і Ілюк зльоту приносить перемогу чернівчанам!!!
На останніх же секундах матчу, воротар Єдності пішов на кутовий своєї команди...Ворота залишися пустими...Сиротін вдало зіграв на виході, кинув мяча на Темерівського, той на Кифяка( вийшов на заміну)...Володимр пробив та воротар встиг прибігти до своїх воріт...

Сообщение отредактировал Саньок - Суббота, 08-09-07, 23:28
 
СаньокДата: Суббота, 08-09-07, 17:36 | Сообщение # 18
Тифози
Группа: Пользователи
Сообщений: 391
Репутация: 7
Статус: Offline
Фото від нашого форумчанина Val про хід вчорашньої гри. Всі дякуємо Val. Буковина 1-0 Єдність
 
skryponДата: Суббота, 08-09-07, 21:01 | Сообщение # 19
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 56
Репутация: 1
Статус: Offline
Панове. Питання: Гроші з квитків на матчі Буковини йдуть на розвиток команді, чи в казну міськ ради.
 
СаньокДата: Суббота, 08-09-07, 22:23 | Сообщение # 20
Тифози
Группа: Пользователи
Сообщений: 391
Репутация: 7
Статус: Offline
Раніше ситуація була такою, що клуб отримував гроші тільки у випадку коли було продано більше 5000 квитків...Тобто гроші йшли за 5001,5002 вболівальника и т.д.

Зараз здається таким чином:існує певна сумма яку повинен отримати стадіон(міська рада)...Якщо квитків продано більше - клуб отримує різницю, якщо ж менше - то доплачує клуб...Проте не можу сказати з впевненістю у 100%, що так і є...

 
ArthurIvMardДата: Воскресенье, 09-09-07, 01:19 | Сообщение # 21
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Gujrza)
Є відео з матчу. Задавав питання раніше, що з ним робити, в якому форматі краще викладати, де викладати? В кого які пропозиції?

Непогано було б на http://torrents.ru


Я с Буковиной с 1980-го. А Вы?
 
patrickДата: Воскресенье, 09-09-07, 02:33 | Сообщение # 22
Фанат
Группа: Пользователи
Сообщений: 133
Репутация: 0
Статус: Offline
нічого зіграються і підтянуться

I love FC Bucovyna
 
NRWДата: Воскресенье, 09-09-07, 08:55 | Сообщение # 23
Фанат
Группа: Пользователи
Сообщений: 181
Репутация: 5
Статус: Offline
Ура!!! Буковина наберає оберти, але треба і забивати більше. Якщо хочуть вийти у Першу лігу, то там набагато складніше. Вперед Буковина.

Добавлено (09-09-07, 08:55)
---------------------------------------------
А скільки команд вилітає з першої ліги? Там команд, мало би вилітати 4. Хто може сказати? А то на сайті ПФЛ не відмічено.

 
skryponДата: Воскресенье, 09-09-07, 09:35 | Сообщение # 24
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 56
Репутация: 1
Статус: Offline
вилітають 2 команди.
 
Pel14Дата: Воскресенье, 09-09-07, 10:24 | Сообщение # 25
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Кто может выложить фото стадиона? Буду очень признателен biggrin !
 
СаньокДата: Воскресенье, 09-09-07, 11:57 | Сообщение # 26
Тифози
Группа: Пользователи
Сообщений: 391
Репутация: 7
Статус: Offline
Quote (ArthurIvMard)
Непогано було б на http://torrents.ru

Ага. І собі трафік генерувати. Буду викладати на rapidshare.com. Я думаю, що заперечень не буде.

 
СаньокДата: Воскресенье, 09-09-07, 12:07 | Сообщение # 27
Тифози
Группа: Пользователи
Сообщений: 391
Репутация: 7
Статус: Offline
Quote (Pel14)
Кто может выложить фото стадиона?

Якого? Якщо "Буковина" то пошукай у розділі "Альбомы". А з іншого боку прийди на стадіон та фотографуй, що душі завгодно. Був би з іншого міста, а так живеш у Чернівцях.

 
Pel14Дата: Воскресенье, 09-09-07, 12:47 | Сообщение # 28
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Саньок)
Був би з іншого міста, а так живеш у Чернівцях.

Так я и живу в другом городе, я с Полтавы. Выложи, плиз.
 
Oleg_oldДата: Воскресенье, 09-09-07, 19:02 | Сообщение # 29
Тифози
Группа: Заблокированные
Сообщений: 333
Репутация: 8
Статус: Offline
Обновил Турнирную таблицу, был в отпуске поэтому не мог ничего делать на сайте.
Quote (Саньок)
Ага. І собі трафік генерувати. Буду викладати на rapidshare.com. Я думаю, що заперечень не буде.

Дунаю самый оптимальный вариант !
Линки на видео постать на форуме или можно отдельно создать страничку
 
EdikДата: Понедельник, 10-09-07, 13:52 | Сообщение # 30
Болельщик
Группа: Проверенные
Сообщений: 56
Репутация: 0
Статус: Offline
Я с Буковиной с 1974 . Я ещё помню полный Стадион,Небыло билетов.Как мы играли.Воспоминания Настольгияю biggrin
 
Форум » ФК "Буковина" » Новини від "Буковини" » 07.09.2007 Буковина 1-0 Єдність (7-й тур)
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2006