Четверг, 28-03-24, 12:13
ФК "БУКОВИНА"
 
[01-04-11] [Газетные вырезки]
Буковина (Чернівці) - Динамо-2 (Київ) 1:0 (0)
[18-01-11] [Газетные вырезки]
Закарпаття - Буковина (1)
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 4 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Модератор форума: Oleg  
Форум » ФК "Буковина" » Новини від "Буковини" » Як відродити ФК БУКОВИНА?
Як відродити ФК БУКОВИНА?
bukoultrasДата: Воскресенье, 12-11-06, 13:17 | Сообщение # 46
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 82
Репутация: 2
Статус: Offline
ну і де це так звані вболівальники? хто скаже?
вони тіки появляються на іграх з командами вищого рівня(так будто вони приходять подивитись не на свою команду а на гостей), і ще вони появляються коли хочуть випити і потім всю гру кричать "сугдя врємя", хоть буковини програє.



НА КОЛІНА ПЕРЕД УКРАЇНОЮ
CCF
 
NRWДата: Воскресенье, 12-11-06, 14:32 | Сообщение # 47
Фанат
Группа: Пользователи
Сообщений: 181
Репутация: 5
Статус: Offline
Було б на що дивитись, вболівальникі в Чернівцях би приходили і платили б по 10 грн. і по 20грн. два, три рази в місяць на домашні ігри. Але ж в даному випадку спочатку має бути хочь якась пропозиція, а потім попит. А за теперішніх обставин, прийде 500 чи 5000 вболівальників, чи зміниться від цього гра Буковини? Впевнений що ні. Якщо б Буковина з початку сезону показувала хорошу гру та боролося за вихід до першої ліги, от тоді і було 5000 і 8000 і навіть 10000 вболівальників.
Коли Буковина грала у Другій лізі 1999-2000 року на ігри команди приходило 4000-5000 вболівальників, а на вирішальну гру з Поділлям в кінці сезону офіційно прийшло 9000 , а я впевнений що було більше(до речі в той день були випускні у всіх школах, а так був би повний стадіон). А на першу гру наступного сезону у Першій лізі з Динамо-2 був майже повний стадіон. Але ж тоді команда грала. А зараз на що іти дивитись? У мене біля будинку діти цікавіше грають ніж "команда майстрів" ФК Буковина. І не до чого тут казати про відданість вболівальників, якщо команді начхати на результат, а це так. Я не мав змоги бути на всіх домашній матчах Буковини цього сезону, але на тих що був не побачив ніякого бажання грати, особливо в останніх матчах.
Тут висловлювалась думка що вболівальники мають проявити ініциативу і вплинути на стан речей.Але спочатку треба розібратись в чому проблема. У міській владі? Підіть до Федорука і скажіть йому, що він винен у занепаді Буковини, а він вам скаже, що гроші для команди знайдені, хоч і не дуже великі, але для гри у другій лізі вистачає, а чому не має результату, то він у цьому абсолютно не винен. До речі він неодноразово заявляв про те, що футболом у місті має піклуватись бізнес, і цілком правий, адже міський бюджет не в змозі утримувати команду. А от пошук спонсорів, це чия задача?
В першу чергу керівництва команди. А як інакше? Якщо не вони в першу чергу мають бути зацікавлені у покращенні фінансування то хто? А чи потрібно їм щось змінювати? По тому, що вони нічого не роблять для цього і взагалі не подабть ніяку інформацію у пресу, можна сказати, що їх все влаштовує, замість того щоб бити на сполох. Тепер інше питання, хто може усунути данне керівництво? Так я і не з'ясував точно кому належить клуб, будемо виходити з того , що він у комунальній власності, якщо ні то поправте мене хто відає краще цим питанням. Значить керівництво клубу може змінити місцева влада в особі Федорука, а НА КОГО МІНЯТИ? Да, Федорук давно при владі і має зв'язки у бізнесі і у вищій владі країни, але він їх використовує для вирішення гострих проблем міста. Запитайте у власників найбільш великих фірм міста, і вони вам скажуть, що їх постійно залучають до спонсорства.
А чи може ви знаєте хто в місті готовий фінансувати Буковину і виводити її у Першу лігу, де бюджет клубів, по мінімуму, 4-5 млн. грн. на рік? Ось і питання, від влади можна вимагати покращення стану футболу у місті, але до мера треба йти з якоюсь конкретною пропозицією. А хтось може щось конкретне запропонувати?


Сообщение отредактировал NRW - Воскресенье, 12-11-06, 14:36
 
Alexander_SudakДата: Воскресенье, 12-11-06, 19:33 | Сообщение # 48
Болельщик
Группа: Проверенные
Сообщений: 73
Репутация: 1
Статус: Offline
sad

Буковина Вперед!
 
DentistДата: Понедельник, 13-11-06, 05:57 | Сообщение # 49
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Репутация: 1
Статус: Offline
Воно то так, це зрозуміло, і про все це говорилося у попередніх постах... Про погану гру комманди, про занедбану інфраструктуру, про безнадійність, тощо... І всі одностайно дійшли до висновку, шо перша причина, винуватець і проблема - теперішнє керівництво клубу, або деякі з них. Всі з цим згідні і я також... Але! Питання стоїть в тому, що треба зробити, щоб якось змінити цю ситуацію, подіяти. В теперішній час ця проблема навколо клубу є стабільно постійною, зникли ті, хто щось хотів і можливо міг щось змінити і питання знято з порядку денного, комусь на користь. Як ми всі і казали - віє безвихіддю.
Отже, по перше, потрібно з'ясувати, кому і навіщо потрібно тримати команду в такому стані, чому така таємничість навколо керівництва, їх цілей, чому підібрана команда яка не хоче грати, або не може, чому їй заважають, адже кажуть, що фінансування трохи є...
Перелік питань великий і від всіх приховується відповідь.
По друге, яким чином можливо це взнати, якщо інформація приховується. Подати до суду? Притягнути до відповідальності? А кого, а за що? А хто буде цим займатись, вболівальник? Якийсь спонсор патріот? Навряд...
Як ви гадаєте, а чи знає мерія, той же Федорук цю проблему докорінно? Більш ніж впевнений, що так. Думаю, знають і шляхи вирішення, але чомусь мовчать. Чому?
Хто і як може вимагати пояснень?
І тому я вважаю, це тільки моя особиста думка, що тут можуть допомогти вболівальники. Не тим, що прийдуть на стадіон і заплатять 10 - 20 грн. ні за що, тільки з патріотичних міркувань. Ні, не це вихід, принаймні не зараз. Думаю, вболівальники мають право і МОЖУТЬ вимагати пояснень і змін. І якщо це буде на належному рівні, з належною підтримкою населення проблема зрушить з місця.
Звичайно, дуже легко клацати по клавіатурі і розкидатись порадами, але набагато важче втілити це в життя. Набагато важче. Але я особисто, не бачу поки інших варіантів... В мене питання на якому рівні знаходиться футбольна школа буковини на цей час? (Я вже деякий час не живу в Україні і не можу спостерігати за нашим футболом...) Адже це майбутнє клубу, і вагомий аргумент для будь-якого спонсора.
 
strikerДата: Понедельник, 13-11-06, 19:29 | Сообщение # 50
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: Offline
Федорук и так еле выбил деньги на реставрацию стадиона, коротая скоро начнёться.

Не говорите мне, что мне надо делать, и я не скажу, куда вам надо идти..
 
VooDooДата: Понедельник, 13-11-06, 22:54 | Сообщение # 51
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Репутация: 0
Статус: Offline
толку зы стадіона, якшо там ніхто не сидить

No one. Ever. Really. Dies.

junglist movement!

 
Oleg_oldДата: Вторник, 14-11-06, 02:56 | Сообщение # 52
Тифози
Группа: Заблокированные
Сообщений: 333
Репутация: 8
Статус: Offline
Да не придёт болельщик на стадион смотреть команду 2-й лиги которая показывает дворовой футбол.
Если говорить о возрождении клуба то идеальная схема, это богатый спонсор выкупает клуб полностью, разгоняет всех и набирает компетентных специалистов, вкладывает деньги в клуб и может лет так через 5-6, такое капиталовложение принесёт какие то дивиденды.

Вопрос в следующем, где найти такого помешанного на Буковине спонсора ?

 
DentistДата: Вторник, 14-11-06, 06:11 | Сообщение # 53
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Репутация: 1
Статус: Offline
Может и так, но надо немного подождать. Во Львове подобная проблема, там болельщики пытаются повлиять на неё. Честно, не знал о них, когда писал свою версию, только что прочитал и приятно удивился. Буду держать за них кулаки, посмотрим, чего они добьются. Правда у них немного другая ситуация, наверное. Судя по тому, что они давят на местные власти - проблема там, как я понял, от наших властей проблема Буковины не исходит.
Вернусь к теме футбольной школы: всё-таки, подскажите, на каком она уровне у Буковины и в Черновцах в целом. Это очень важно для спонсора! Если школа функционирует нормально, по крайней мере постоянно и на не очень низком уровне, то спонсоры возьмут ФК в намного быстрее, чем тот, в котором её нет. Это и ежу понятно, что в таком случае на клуб будут колосальные затраты по приобретению нормальных игроков с других школ и клубов, а прибыли от продаж со школы молодых - не будет. А новая школа даст нормальные плоды не раньше чем через 10 лет. Это очень серьёзный и не маловажный фактор. Насколко сможет клуб быть привлекательным в будущем, сколько затрат и т.д. и т.п. Вопросов много.
Так что насчёт школы?
 
NRWДата: Вторник, 14-11-06, 10:22 | Сообщение # 54
Фанат
Группа: Пользователи
Сообщений: 181
Репутация: 5
Статус: Offline
Dentist,
Я не досить компетентний у питанні школи при Буковині, але якщо брати до уваги те, що команди різних вікових груп постійно виступають у різних загальноукраїнських турнірах, то справа не така вже і погана. Особливо вдало виступають в останні роки підопічні тренера Д.Гордея(до речі більшість сьогоднішніх гравців Буковини його вихованці). Але на цьому ріст вихованців Буковини закінчується. Якщо хтось знає щось більше пишіть.

Oleg,
Повністю з тобою згідний. От тільки де наш "Суркіс" чи "Ахметов"? Утримувати футбольний клуб в Україні - це тільки позбуватись грошей заради видовища, здається в Україні не має жоного самоокупного клубу, не кажучи вже про прибутковість.

От ви мені скажіть якого біса потрібен в Києві ФК "Оболонь", який скоріш за все в наступному сезоні буде грати у вишці, при відсутності взагалі вболівальників? Чи Металург в Донецьку.
Взяли б Буковину, перевдягли б в зелені футболки з написом "Пиво оболонь" як спонсор, на крайняк назвали б клуб "Буковина-Оболонь", та й грали б від імені Чернівців. Стадіон був би повний завжди.

 
VooDooДата: Вторник, 14-11-06, 18:54 | Сообщение # 55
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Репутация: 0
Статус: Offline
клуб в україні зараз це як цуцик у олігарха. він його по можливості виховує якшо вміє, купує йому жратву і всякі цяцьки, дивиться як він бавиться, дивиться як він з кимось гризеться. клубии теж саме. хрен в буковини появиться такий дядько

No one. Ever. Really. Dies.

junglist movement!

 
bukoultrasДата: Вторник, 14-11-06, 21:57 | Сообщение # 56
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 82
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (NRW)
От ви мені скажіть якого біса потрібен в Києві ФК "Оболонь", який скоріш за все в наступному сезоні буде грати у вишці, при відсутності взагалі вболівальників? Чи Металург в Донецьку.
Взяли б Буковину, перевдягли б в зелені футболки з написом "Пиво оболонь" як спонсор, на крайняк назвали б клуб "Буковина-Оболонь", та й грали б від імені Чернівців. Стадіон був би повний завжди.

ми не будемо ніяким там пивом, ми будемо тільки буковиною з чернівців, і тільки жовто-чорні(або червоно-чорні). завжди віддані та вірні ми командій нашій рідній.



НА КОЛІНА ПЕРЕД УКРАЇНОЮ
CCF
 
БибаДата: Среда, 15-11-06, 14:02 | Сообщение # 57
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (bukoultras)
і тільки жовто-чорні(або червоно-чорні). завжди віддані та вірні ми командій нашій рідній.

респект


Don't cry for me, Ukraine!
 
DentistДата: Вторник, 21-11-06, 06:20 | Сообщение # 58
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Репутация: 1
Статус: Offline
Хлопці, просвітіть будь ласка, як зараз в нас в Чернівцях стосовно розвитку бізнесу, чи з'явились якісь перспективи зі спонсором, може якесь підприємство, приватна особа, які могли б одноосібно взяти собі Буку. Я не питаю про їх відношення до футболу, лише про те, чи вони є. Важливо - щоб вони були стабільно забезпечені. Я питаю це для того, щоб порівняти, тому-що, скоро 2 роки як я виїхав за кордон, і в той час нічого пристойного серед великого бізнесу не бачив, хіба що наш багатостраждалий "Машзавод", та й той, тільки почав набирати стабільний курс. Однак непогано розвивався середній та малий бізнеси, що є гарним підгрунтям для виникнення великого (якщо ніхто не буде заважати). Якщо не зараз, то можливо є якісь перспективи? Хтось щось про це знає?
Інший, варіант, це звичайно якісь великі організації, підприємства, які тісно співпрацюють з Буковиною, її населенням, (можливо торгова,), які могли б взяти Буку для розкрутки реклами (хоча в цей варіант мало віриться, тому-що футбол не на належному рівні серед населення, та й клуб потребує великих затрат)...

sad

 
grafsonДата: Вторник, 21-11-06, 12:59 | Сообщение # 59
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 50
Репутация: 1
Статус: Offline
2 bukoultras
Красавчегг... Хай всі це знають - І ТІЛЬКИ НАША ,НАША БУКОВИНА-(ХЛОП)НАША БУКОВИНА-(ХЛОП)НАША БУКОВИНА(ХЛОП)....
2 ДЕНТІСТ
В ЧЕРНІВЦЯХ завжди були гроші, великий капітал крутиться тут щодня, щомитті. Тільки у вверхах, у владі, є свої інтереси і ми лише можемо здогадуватися чому, як і шо і наш клуб з прута в сраці...


Завжди і всюди...
 
strikerДата: Воскресенье, 26-11-06, 18:41 | Сообщение # 60
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: Offline
блин, взяла бы Буковину хотяб таже Калина... dry

Не говорите мне, что мне надо делать, и я не скажу, куда вам надо идти..
 
Форум » ФК "Буковина" » Новини від "Буковини" » Як відродити ФК БУКОВИНА?
  • Страница 4 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2006