Четверг, 28-03-24, 14:55
ФК "БУКОВИНА"
 
[01-04-11] [Газетные вырезки]
Буковина (Чернівці) - Динамо-2 (Київ) 1:0 (0)
[18-01-11] [Газетные вырезки]
Закарпаття - Буковина (1)
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 5 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Модератор форума: Oleg  
Форум » ФК "Буковина" » Новини від "Буковини" » Як відродити ФК БУКОВИНА?
Як відродити ФК БУКОВИНА?
TolyanДата: Понедельник, 25-12-06, 00:26 | Сообщение # 61
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
что б букавина заиграла харашо нада миня взять в каманду biggrin :D

80938454163


Сообщение отредактировал Tolyan - Понедельник, 25-12-06, 01:15
 
Oleg_oldДата: Понедельник, 25-12-06, 18:37 | Сообщение # 62
Тифози
Группа: Заблокированные
Сообщений: 333
Репутация: 8
Статус: Offline
Tolyan, сходи на просмотр к ним я не думаю что у них там очередь стоит biggrin
 
bukoultrasДата: Вторник, 26-12-06, 16:48 | Сообщение # 63
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 82
Репутация: 2
Статус: Offline
королянчука прибрати з буковини, і можливо будуть якісь зрушення


НА КОЛІНА ПЕРЕД УКРАЇНОЮ
CCF
 
DentistДата: Понедельник, 15-01-07, 06:56 | Сообщение # 64
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Репутация: 1
Статус: Offline
Однак це ж треба! Оце так перспективи - жодної!!! Гнітюча безвихідь тисне і позбавляє бодай якихось мрій. Якщо "Арсенал" нікого не зацікавив, то які перспективи для нашої Буки?.. Оце так безвихідь, хочь cry . Можливо, я побачу розквіт футболу у нашому краї вже разом з моїми онуками, та чи буде ще "Буковина"? Кожного дня я спостерігаю за політичною та економічною ситуацією на Україні, і все менше і менше оптимізму... Це мій погляд зі сторони. Може хтось може сказати стосовно цього щось втішне?

Добавлено (31-12-06, 08:35)
---------------------------------------------
Але попри все - Всіх з НОВИМ РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Добавлено (15-01-07, 06:56)
---------------------------------------------
А як його прибереш?..

 
NRWДата: Среда, 28-02-07, 09:22 | Сообщение # 65
Фанат
Группа: Пользователи
Сообщений: 181
Репутация: 5
Статус: Offline
Тижня два назад на сайті Гешка задав питання Георгію Мазурашу про ФК Буковину, як на його думку иожна відродити клуб. Тоді я думав, що він і далі просто журналіст, а вчора дивився ТВА і виявилось, що він начальник Облспортуправління. Тому вважаю за потрібне прочитати всім його вислів:

Для NRW: Дякую за запрошення. На тому сайті я періодично буваю. Сьогодні не бачив, з ким можна було б обговорити там проблему ФК "Буковина"... Цією проблемою наразі займаються і керівники області та міста. Це я знаю як спортивний функціонер. Інша справа, що декому здається, мовляв, що там знайти мільйон-другий, а влада зволікає. Особисто я не знаю де реально можна знайти щороку по 200-300 тисяч доларів для ФК "Буковина". Згідний, що у нас вистачає багатих людей. Але механізмів як змусити їх просто так віддати гроші на футбол не знаю. А заробити на футболі реально у нас поки що неможливо. Частково становище міг би виправити "Закон про професійний спорт", який, гадаю, вже назрів. Але його ще немає. Тому "маємо те, що маємо". Залишається сподіватися, що або керівникам області та міста вдасться знайти спонсорів, які допоможуть "Буковині" протягнути ще якийсь час, або депутати обласної та міської рад проголосують за виділення окремих цільових коштів (не в межах тих скромних асигнувань, передбачених на фізичну культуру і спорт) для підтримки ФК. А перспектив виходу на системну підтримку поки що не видно, на жаль... І ще одна деталь: у нас набагато більше людей критикує владу за те, що "вона не дає гроші на футбол", ніж ходить на стадіон на матчі за участю улюбленої команди! А це теж підтримка ФК. Треба спершу дивитися під ніс...

От так-то. Дякуємо хоч хтось з влади висловив свою думку. Так шо народ торба повна.

Якщо пане Георгію ви зайдете на цей сайт, то дате відповідь, будь-ласка, чи вважаете ви винними у кризі керівництво клубу.



Сообщение отредактировал NRW - Среда, 28-02-07, 09:25
 
bukoultrasДата: Среда, 28-02-07, 20:42 | Сообщение # 66
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 82
Репутация: 2
Статус: Offline
Quote (bukoultras)
А як його прибереш?..
казали шо у королянчука закінчуються гроші і можливо буде зміна влади, але це як завжди чутки. ніякої ясності з нашим клубо скоро не намічається.



НА КОЛІНА ПЕРЕД УКРАЇНОЮ
CCF
 
Oleg_oldДата: Четверг, 01-03-07, 03:36 | Сообщение # 67
Тифози
Группа: Заблокированные
Сообщений: 333
Репутация: 8
Статус: Offline
NRW, спасибо было интерестно прочитать, мение человека владеющего некой информацией
 
DentistДата: Четверг, 08-03-07, 16:04 | Сообщение # 68
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Репутация: 1
Статус: Offline
Здається мені, що тільки ми думаємо, як відродити команду. Але думаю, що дехто з можновладців успішно і наполегливо її закопує. І тому, всі наші роздуми та сподівання - марні.
 
Oleg_oldДата: Суббота, 10-03-07, 02:38 | Сообщение # 69
Тифози
Группа: Заблокированные
Сообщений: 333
Репутация: 8
Статус: Offline
я вот например регулярно ишу материалы в интернете об Буковине, и на протяжении перерыва в чемпе лишь одна статья и все. Всем по барабану, Властям области и города, Руководителям клуба, даже журналисты интереса не проявляют
 
DentistДата: Вторник, 13-03-07, 00:58 | Сообщение # 70
Болельщик
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (Oleg)
я вот например регулярно ишу материалы в интернете об Буковине, и на протяжении перерыва в чемпе лишь одна статья и все.

А ты бул более успешен чем я, я так ничего и не нашёл.
 
GeorgyДата: Пятница, 04-05-07, 23:37 | Сообщение # 71
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Вітаю!
Вибачте, що рідко заходжу сюди, зате бажаючі можуть, за потреби, "закликати" сюди через сайт Гешка (heshko.com), який я відвідую регулярно, або через електронку.
Я вже писав про теоретичні перспективи "Буковини". Мене запитали про керівництво клубу. На мою думку, Юрій Шелепницький має дуже багато (в т.ч. бездоганна репутація, ІМ'Я і т.п.) для того, щоби бути (стати) класним тренером. Якби запитали особисто мою думку, я би бачив у трнерському складі сьогодні і Юрія Крафта. Щодо Валерія Королянчука - йому треба віддати належне за те, що команда все-таки продовжує виступи у ІІ лізі. Чув "в кулуарах" чутки про те, що, мовляв, "під нього" не хочуть давати гроші. Згадую, що таке ж казали при Сарафінчані. Він пішов, але грошей так і немає:) Не виключаю і такий момент, але реальних аргументів на підтвердження не бачу. Хіба що, можливо, не зовсім коректне з точки зору психології ставлення до футболістів. Хоча, з іншого боку, хлопці теж частенько перебирають - вимогами щодо грошей. Це, мабуть, "хвороба" футболу загалом - на першому місці гроші, а потім справа. За часів
"шелепницьких", "королянчуків", "білоусів", "задорожняків" все було інакше...
Серед інших більш-менш реалістичних перспектив "вижити" бачу такий вихід: команду в ІІ лізі тримати на базі вузу (наприклад, університет або ЧТЕІ КНТЕУ, або спільно), кращих юних футболістів "під команду" беруть на навчання, допомагають поєднувати його з заняттям футболом, хлопці 5 років удосконалюють майстерність, виступають у ІІ лізі на напіваматорських засадах (скептикам і противникам такого варіанту нагадую, що наша збірна нещодавно не без опору здолала в гостях напіваматорську збірну:)...), а якщо за цей час вони не доростають до рівня попиту на них з боку клубів І ліги, то далі або добровільно продовжують на таких же засадах виступи за "Буковину" (якщо підходять команді), або переходять в аматорський футбол. Думаю, ІІ ліга в такому вигляді взагалі себе, як кажуть, "ізжила". На місці Суркіса і Ко я її замінив би якраз студентською лігою. А якщо раптом у футбола з'явиться свій Ватаманюк, команду трохи підсилять і вона природньо зросте до рівня вищих ліг. Аналогічно якщо бізнесмен Х (керівник підприємтсва Х) каже, що хоче бачити в команді футболіста Y, він бере його на особисте утримування і той грає за "Буковину". Могли би трохи допомогти команді і ті, хто приїжджають на стадіон на дорогих іномарках і аж надто стукають в двері "службового входу", щоби їх пустили безплатно:) Кошти на участь в змаганнях реально можна закласти в міському та обласному бюджетах (адже це вже значно менше, ніж мільйон!), а фонд преміальних – надходження від продажу квитків та абонементів (секретар міськради Троян Єремічук погодився, що варто майже всі або всі надходження від продажу квитків віддавати клубу, за роботу працівників під час матчів можна "заробити" на здачі в оренду кіосків, а загалом стадіон може розраховувати на підтримку міської влади, адже є комунальною власністю міста).
За такого розкладу, я сам готовий підключитися до реалізації запропонованого варіанту відродження роботи з абонементами, навіть почав збирати адреси організацій-потенційних колективних покупців цих сезонних абонементів.
Ще один шлях, який я вже згадував раніше, це «віддати під клуб» певний бізнес. Тобто клуб, як громадська організація, виступає засновником іншої госпрозрахункової організації, якій «дають зелене світло» у певному бізнесі, а заробітки йдуть на утримування клубу. Неприбуткова громадська організація може здійснювати комерційну діяльність, але без мети отримати прибуток, а тут мета – утримати клуб, розвивати футбол. Тут є суттєве «але» – для цього треба «віддати» якийсь бізнесовий напрям, який може приносити офіційні в бюджет і неофіційні надходження в чиїсь приватні кишені (в т.ч., можливо, чиновників). Як в неофіційній обстановці припускали «сильні міра сього», на це ніхто не піде...
А щодо вболівальників, згідний з висловлюванням колеги по Форуму, що нам теж треба щось робити. Перше – ходити на матчі улюбленої команди і запрошувати (затягувати) туди якомога більше знайомих, друзів і т.д.
З повагою, Георгій Мазурашу, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту ОДА
 
Oleg_oldДата: Суббота, 05-05-07, 06:43 | Сообщение # 72
Тифози
Группа: Заблокированные
Сообщений: 333
Репутация: 8
Статус: Offline
Georgy,
Добро пожаловать на форум !
Много интересных идей высказано. Выскажу свое мнение. Не согласен что команду надо перевести в полу профессионалы, мне кажется, что тогда возврата назад уже не будет. Изменится отношение к команде, любители (не профессионалы) они везде любители, кому они будут нужны если сейчас и профессиональный клуб не интересен.
Сам когда то в универе учился и провел пару матчей за Физ-фак, и кое что знал об университетской команде,не думаю что многое изменилось, так что до серьёзной подготовки там далеко.

Хотелось бы узнать на данный момент кто является владельцем клуба ?

 
GeorgyДата: Пятница, 11-05-07, 21:31 | Сообщение # 73
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Для Oleg:
Такого поняття як «власник клубу» зараз практично не існує – це громадська організація, де засновниками виступають Кобичик, Королянчук, Шелепницький і т.п. Тут немає акцій, відсотків. Якщо хтось захоче «взяти» клуб (стати власником), це дуже просто зробити. Але бажаючих немає. Звісно, не просто взяти, щоби клуб, як і зараз, існував, бо «шило на мило» міняти сенсу немає.
Щодо любителів і професіоналів, повірте, не від цього залежить ставлення! Ви самі собі відповіли – тепер вони «професіонали», і що?.. Чи Вам, як вболівальнику, не однаково буде – гратиме за перші місця «напівпрофесійна» команда чи «боротиметься за виживання» «професійна»? Питання такого статусу швидше має відповісти на реальний стан речей – команду такого рівня (30-енного місця в країні), напевно, навіть некоректно називати професійною на сьогодні. А зробивши крок назустріч реальності, можна покращити по суті саму роботу з талановитою молоддю (яка виховуватиметься не лише на словах «дайте гроші», а буде передусім прагнути зрости до рівня принаймні І ліги, інакше, умовно, по завершенню вузу вони втратять можливість займатися футболом «професійно» і гратимуть, за бажання, за аматорські колективи),... Не хочу повторюватися, гадаю, багато чого зрозуміло з першого листа...
З повагою, Георгій Мазурашу
 
Oleg_oldДата: Суббота, 12-05-07, 23:54 | Сообщение # 74
Тифози
Группа: Заблокированные
Сообщений: 333
Репутация: 8
Статус: Offline
Quote
Такого поняття як «власник клубу» зараз практично не існує

И это самая первая проблемма .

Quote
Щодо любителів і професіоналів, повірте, не від цього залежить ставлення! Ви самі собі відповіли – тепер вони «професіонали», і що?.. Чи Вам, як вболівальнику, не однаково буде – гратиме за перші місця «напівпрофесійна» команда чи «боротиметься за виживання» «професійна»?

это только в идеале, а на практике «напівпрофесійна» команда никогда не будет бороться за первые места, только за выживание.
Тут наверное все согласны что команда на Профессиональную не тянет, вопрос в другом как её поднять и сделать настоящим клубом опять, перевод в любители это жирный крест на команде

 
Oleg_oldДата: Воскресенье, 13-05-07, 00:03 | Сообщение # 75
Тифози
Группа: Заблокированные
Сообщений: 333
Репутация: 8
Статус: Offline
Из интервью Романа Угренчука:
Quote
- Пане Романе, чому, на Вашу думку, „Буковина” перебуває на десятому місці у другій лізі ?
- Якщо уболівальники приходять на стадіон підтримати „Буковину”, то владні структури також не повинні стояти осторонь проблем нашої команди. Я не думаю, що немає коштів. Змогли ж побудувати чудовий ФОК „Олімпія”. Тепер там можна виховувати гравців для „Буковини”. Зрештою, чернівецький колектив може перебувати у десятці кращих команд першої ліги. Грає ж бурштинський „Енергетик” у першому дивізіоні. Невже ми гірші ?!
 
Форум » ФК "Буковина" » Новини від "Буковини" » Як відродити ФК БУКОВИНА?
  • Страница 5 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2006