Суббота, 20-04-24, 15:42

Главная » 2006 » Сентябрь » 3 » 6-й Тур. Нива 1-1 Буковина (зі змінами)
6-й Тур. Нива 1-1 Буковина (зі змінами)
18:26
В нашій команді гол забив В. Кифяк. З короткої розмови стало відомо, що команда мала декілька моментів, які не змогла реалізувати. Перевага в І таймі на боці "Буковини", ІІ - рівна гра. Голи були забиті в І таймі. Нам на 44 хв, і ми одразу відіграли. Чекаємо на подробиці трохи пізніше.

Як і обіцяв, більш детальніше.
І знову 1-1.
"Буковина", як і в грі з "Факелом" продемонструвала досить змістовий футбол, зігравши при цьому знову внічью!
З перших хвилин "Буковина" повністю закрила суперника на його половині полі, створювала численні гольові моменти. О.Семенюк не реалізував вихід віч на віч, він же незрозуміло як розігрував вільний удар, Б.Скібінський з лінії штрафної не зміг переграти голкіпера зі штрафного (хоча там збили В.Кифяка в межах карного майданчика).
Гол "Ниви" був досить несподіваний, проте "Буковина" досить швидко відігралася (О.Семенюк віддав передачу на В.Кифяка, і той забив). В другому таймі незначна перевага була на стороні "Ниви", проте самий реальний момент створила "Буковина" (Д. Мельничук "по-бразильськи" хотів вразити ворота, проте захисник вибив з лінії воріт).

P.S. Незрозуміло одне. По стадіону було об'явлено, що гол забив В. Кифяк, на сайті ПФЛ написано, що це автогол Гусаковського Юрія ("Нива")

Просмотров: 1023 | Добавил: Саньок
Всего комментариев: 9
9 Bruklin
0
А ще в нас самий високий показник Фейр-плей у нашій групі!!! Ось так. Знаю, що він по-фіг, але хоч десь ми найкращі! 7,7975

8 Bruklin
0
Всьо чотко ідьом на повишеніє biggrin
А якщо серйозно, то досить непоганий результат.

7 patrick_oushen
0
нічого і так молодці а то завжди програвали

6 bukoultras
0
нива виглядала мабуть краще,мобільніше ніж буковина. хотя наші теж не здались і зуміли відігратись,але цього замало. якби ми таки забили то би сьодні все було б по іншому. просто жах що ниву перевели в тіке місто(глуш),тяжко їхати і трибуни ужасні,хотя газон добрий.

5 Alexander_Sudak
0
проте самий реальний момент створила "Буковина" (Д. Мельничук "по-бразильськи" хотів вразити ворота, проте захисник вибив з лінії воріт).
Кому нужно это "по-бразильськи"??
Пускай по американски бьет лишь бы забить..

4 NRW
0
Все нормально. Вітаємо. Все-таки Нива один з фаворитів. Факел - Нафком 1:1. Це добре. Нам щось буде світити, якщо будемо прогресувати, на такому рівні грати не можна. Забили після помилки захисника. НЕМАЄ НАПАДАЮЧОГО!!!

3 Oleg_old
0
На выезде нормально сыграли, мы одно очко взяли Нива 2-а потеряла. Теперь надо дома отбирать свое!

P.S.
Саньок спасибо за инфу !

2 Alexander_Sudak
0
Да блин атаки вобще нету...,что это обратно ничья 1-1 или непонятная победа 1-0... wink
Найдите нормальных нападающий,которые умеют реализовывать моменты...уже 6 туров слышешь одно и тоже...