Четверг, 18-04-24, 07:12

Главная » 2007 » Ноябрь » 9 » Буковина знову грає унічию ...
Буковина знову грає унічию ...
20:18
Нафтовик - Буковина 1-1 !!! Маковійчук 51 - Гошовський п. 54. Бука знову не змогла скористатись вигідною для нас нічиєю Княжої та Поділля, та зіграла унічию, хоча як це годится, повинна була впевнено перемагати. Ще ціло коло попереду, та різниця в 10 очок. Будемо надіятися, що Буковинні все таки вдастся вийти в Першу Лігу, хоча хто знає...
Просмотров: 1052 | Добавил: Tosyan
Всего комментариев: 4
4 Val
0
Даже не думал, что не сможем выиграть...

3 бандерівець
0
"Нафтовик" - "Буковина" (Чернівці) 1:1

09 листопада, 14:00. Стадіон "Нафтовик" м. Долина (200 глядачів), t°:+10, похмуро.
Голи: 10. Маковійчук 51 (0:1), 3. Гошовський п. 54 (1:1)
Попередження: 16.Панас 29, 3.Гошовський 45, 5.Копистянський 83 - 19.Тодорович 16, 20.Керчу 43.
Долина:13. Іленьків, 3.Гошовський, 4.Басараб, 5.Копистянський (9.Завадський 90+1), 6.Громоляк, 7.Стус (Пуга 71), 8.Паращій(Шатковський 64), 14.Сливка (Тимченко 46) 15.Іванець 16. Панас, 17.Лаврінок.
Запасні:1.Димид, 2.Бортнічук.
Чернівці: 35.Бахтіяров, 2.Маковійчук, 7.Гамаль(к) 17.Климус, 5.Скибинський, 22.Ісаєв, 9. Рябий(14.Клочко 78) 19. Тодорович(21.Дележа 63), 20.Керчу, 10.Маковійчук 18.Ілюк.
Запасні: 1.Прокопович, 11.Темерівський, 8.Головачук, 13.Кифяк, 15. Мельничук.

В першій половині гри "Нафтовик" мав відчутну перевагу, і як мінімум в двох моментах мав відкривати рахунок. На 23 хвилині удар Громоляка з 30-35 метрів по центрі воріт під поперечину - воротар гостей з великими труднощами перевів на кутовий. На 31 хвилині ефектним пасом пяткою, Копистянський пошив в "дурні" двох захисників "Буковини", в наслідок чого Стус вийшов один-наодин з воротарем. Ніби й добре пробив Микола, повз воротаря, але той зумів врятувати свої ворота. З моментів в чернівчан можна відзначити хіба удар з штрафного вже в компенсований час першого тайму - вище воріт.
В другому таймі чернівчани забили швидкий гол. Десятий номер гостей Маковійчук отримав передачу в розріз між центральними захисниками долинян і впевнено переграв Іленьківа, 0:1.
Відігрались "нафтовики" доволі швидко, треба зазначити не без долі фарту. Після навісної передачі з правого флангу, мяч потрапив в руку комусь з буковинців. Свисток судді, і пенальті. Пробивати пенальті пішов досвідчений капітан "Нафтовика" Гошовський. Роман пробив на силу в лівий від воротаря кут, і хоч воротар гостей вгадав кут, м'яч від штанги залетів в ворота, 1:1.
Надалі, до кінця матчу, ігровою ініціативою заволоділа "Буковина". Як таких, 100-відсоткових голевих моментів не було, але зручних нагод з доброго десятка штрафних та кутових було вдосталь. В долинян був тільки один більш-менш небезпечний момент на 63 хвилині прострільну передачу з правого флангу на дальній штанзі отримав Паращій. Однак Генадій почав довго обробляти м'яч і момент було втрачено, після чого його і замінили.
Нічия, якою господарі залишились задоволеними.