Среда, 24-04-24, 14:06

Главная » 2008 » Май » 19

Попередження: Стафійчук 28 Олійник 38 Рябий 58 Тофан 87

У попередньому турі першості України чернівецька «Буковина» поступилася на виїзді лідеру змагань – команді «Княжа» (Щасливе) з рахунком 0:5. Тож у матчі з білоцерківською «Россю» підопічні Віктора Мглинця намагалися реабілітуватися перед своїми уболівальниками. І все ж, перший небезпечний момент у зустрічі створили гості. На четвертій хвилині зустрічі гравець «Росі» Роман Дорогань пробивав головою по воротах «Буковини». Чернівчан врятували вдалі дії у «рамці» 40 – річного граючого тренера буковинської команди Павла Сіротіна. Через сім хвилин атаку «Буковини» ударом головою завершував захисник Олег Стафійчук. «Пострілу» Олега забракло влучності. А ось на 17 хвилині матчу господарі поля таки спромоглис ... Читать дальше »

Просмотров: 789 | Добавил: Oleg_old | Дата: 19-05-08 | Комментарии (3)