Суббота, 20-04-24, 00:44

Главная » 2008 » Июль » 22 » "БУКОВИНА" ЗНОВУ ВТРАТИЛА ОЧКИ У МАТЧІ З "ВЕРЕСОМ"
"БУКОВИНА" ЗНОВУ ВТРАТИЛА ОЧКИ У МАТЧІ З "ВЕРЕСОМ"
12:34
В останньому матчі минулої першості України чернівецька «Буковина» не змогла переграти у рідних стінах рівненський «Верес» - 1:1. Цей результат завадив підопічним Віктора Мглинця посісти за підсумками сезону третю сходинку. Сталося так, що у стартовому поєдинку першості – 2008/2009 суперником буковинців став саме рівненський колектив.

У порівнянні з минулим сезоном шанувальники «Буковини» не побачили у складі своєї команди двох гравців основного складу – Степана Маковійчука та Віталія Ісаєва. Маковійчук вирішив перейти у вінницьку «Ниву». Цікаво, що влучний удар Степана допоміг «Ниві» здобути у першому турі виїзну перемогу над ФК «Коростень» - 1:0. Щодо новачків, то у «Буковині» дебютували захисник Єгор Копилов (пробував свої сили у луганській «Зорі») та нападник Іван Сливка, який останнім часом виступав у тернопільській «Ниві».

Дебют зустрічі був за футболістами рівненської команди. На 7 хвилині гри вдало виконав штрафний удар один із найдосвідченіших гравців «Вересу» Володимир Ткачук. Після цього воротам «Вересу» загрожували буковинці Іван Сливка, Олег Керчу… Однак, перша половина гри завершилася з мінімальною перевагою гостей.

Після перерви головний тренер «Буковини» Віктор Мглинець замість Олександра Семенюка випустив на поле ще одного дебютанта чернівчан – Степана Винника, який раніше виступав у бережанському «Соколі». Степанові вдалося підсилити гру «Буковини». І все ж, на перший план вийшли інші гравці команди з Чернівців. На 53 хвилині зустрічі гості збили у штрафному майданчику буковинця Михайла Рябого, і арбітр матчу Любомир Харко (Луцьк) вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті взявся виконувати досвідчений Василь Тофан. На удар екс – гравця харківського «Металіста» зреагував голкіпер «Вересу» Василь Козіброда.
  О. Керчу
  Вже через три хвилини пан Харко знову призначив пенальті у ворота гостей. Цього разу рівненські футболісти порушили правила проти Олега Керчу (на фото). Пробивати пенальті взявся сам потерпілий. На відміну від Тофана, Олег спромігся переграти Козіброду. Реальну нагоду вирвати перемогу гравці «Буковини» мали на 64 хвилині зустрічі. Степан Винник зробив передачу у штрафний майданчик, і Максим Ілюк, пробиваючи головою, не влучив у ворота.
  Тож поєдинок між «Буковиною» та «Вересом» знову завершився з рахунком 1:1. Якщо чернівецька команда і надалі втрачатиме очки у рідних стінах, то посісти високе місце у першості України їй буде надзвичайно складно.

«Буковина»: Сіротін, О.Маковійчук, Гамаль (к), Копилов, Климус (Стафійчук, 87), Керчу (Тодорович, 73), Тофан, Рябий, Семенюк (Винник, 46), Сливка (Клочко, 81), Ілюк.

«Верес»: Козіброда, Кінах (Воротеляк, 55), Бєлобровський (Котюк, 67), Гаврилюк (Климишин, 90+4), Гергелюк, Дмитрук, Жук, Козлюк (к), Мельничук, Ткачук, Тивончук (Любар, 35; Морозенко, 64).

Голи: Ткачук (7), Керчу (76, з пенальті)
  На 73 хвилині Василь Тофан не забив пенальті (воротар)

Результати інших матчів першого туру: "Дніпро" (Черкаси) - "Княжа - 2" (Щасливе) - 1:0, ЦСКА (Київ) - "Десна - 2" (Чернігів) - 1:1, "Нива" (Тернопіль) - "Бастіон" (Іллічівськ) - 4:1, "Поділля - Хмельницький" - "Карпати - 2" (Львів) - 1:0, "Арсенал" (Біла Церква) - МФК "Миколаїв" - 2:1, ФК "Коростень" - "Нива" (Вінниця) - 0:1 (гол на рахунку екс - гравця "Буковини" Степана Маковійчука), "Оболонь - 2" (Київ) - "Нафком" (Бровари) - 0:3.

Олексій МАМЧУК, прес - служба ФСК "Буковина" / "БукІнфо", (с)
Просмотров: 800 | Добавил: Саньок