Четверг, 25-04-24, 00:01

Главная » 2009 » Февраль » 17 » "Буковина" протидіяла "Княгинину"
"Буковина" протидіяла "Княгинину"
19:00

12 лютого 2009 чернівецька «Буковина», яка готується до виступів у другій лізі, зіграла на штучному полі ФОК «Олімпія» контрольний поєдинок. Підопічним Віктора Мглинця протидіяла команда Коломийського району Івано – Франківської області «Княгинин» (Підгайчики). У 2008 році цей колектив посів у чемпіонаті Івано – Франківської області (перша ліга) восьме місце. Цікаво, що зараз у «Княгинині» виступає досвідчений гравець Василь Тофан, який захищав кольори «Буковини» ще у першості України – 2008/2009.

У першій половині зустрічі буковинцям вдалося засмутити гостей. На 28 хвилині гри після удару Олександра Тодоровича воротар «Княгинина» невдало відбив м’яча, і Максим Клочко вдало зіграв на добиванні. Зазначимо, що у першому таймі чернівчани могли забити більше. Ще до голу Максима Клочка футболіст «Княгинина» вибив м’яч із порожніх воріт після удару Олександра Семенюка. Представники Івано – Франківської області також загрожували воротам голкіпера «Буковини» Юрія Бахтіярова. Ударам футболістів «Княгинина» забракло влучності.

Під час другого тайму Віктор Мглинець випустив на поле гравців, які намагаються закріпитися у лавах «Буковини». Врешті – решт, футболісти «Княгинина» зуміли зрівняти результат. Поєдинок завершився з рахунком 1:1.

У стартовому складі «Буковини» виступали: Юрій Бахтіяров, Олександр Маковійчук, Богдан Скибінський, Петро Климус, Олександр Лесюк, Михайло Рябий, Олександр Тодорович, Олександр Темерівський, Валерій Блажко, Олександр Семенюк, Максим Клочко. У другому таймі з минулорічного складу чернівецької команди на поле з’явилися Павло Сіротін і Сергій Купріч. Зараз у тренувальному таборі «Буковини» перебуває багато футболістів. Зокрема, вихованці буковинського футболу - півзахисник Микола Коваленко (був заявлений за «Буковину» у сезоні – 2007/2008) та захисник Денис Бучинський, який виступав у львівських «Карпатах – 2» та молодіжному складі ФК «Львів».