Главная » 2009 » Март » 16 » "Буковина" перемогла "Університет"
"Буковина" перемогла "Університет"
19:29

11 березня на штучному полі ФОК «Олімпія» чернівецька «Буковина» зіграла черговий контрольний поєдинок. Підопічним Віктора Мглинця протидіяла команда «Університет».

Гра відбувалася під диктовку футболістів команди майстрів. На 25 хвилині матчу влучного удару головою завдав потенційний новачок «Буковини» - нападник Олександр Лакуста. До речі, Олександр забиває вже другий матч поспіль. Нагадаємо, що Лакуста також забивав команді з Тернопільщини «Марспирт» (Марилівка).

У першій половині зустрічі гравці «Буковини» відзначилися ще двічі. Спочатку влучного удару у правий від воротаря кут воріт завдав Петро Климус (36 хвилина), а згодом використавши передачу Олександра Тодоровича, відзначився Олександр Семенюк (45 хвилина).

У другій половині гри команда Віктора Мглинця продовжила забивати «Університету». Після перерви двічі відзначився Максим Клочко. Суперник відповів лише одним м’ячем. До речі, до своєї результативної атаки гравці «Університету» пробивали пенальті. На удар з одинадцятиметрової позначки зреагував Юрій Бахтіяров. Тож «Буковина» перемогла з рахунком 5:1.

Тренерський штаб ФСК "Буковина" продовжує переглядати велику кількість новачків. Їхня подальша доля вирішиться найближчим часом.