Вторник, 23-04-24, 12:50

Главная » 2009 » Апрель » 06

Вдалим виявився для чернівецької «Буковини» перший офіційний поєдинок у 2009 році. У 22 турі першості України підопічні Віктора Мглинця перемогли на виїзді черкаський «Дніпро» - 4:1.

Перший гол у зустрічі забив нападник «Буковини» Олександр Семенюк. Після удару Олександра м’яч влучив у дев’ятку. У першій половині гри буковинці могли забити ще. Зокрема, нагоди відзначитися втратили той же Олександр Семенюк і Валерій Блажко.

У другому таймі непогано увійшов у гру Олександр Темерівський. Саме проти Олександра господарі поля порушили правила у власному штрафному майданчику. Пенальті реалізував Олег Керчу. Через кілька хвилин вже «відзначилися» буковинці, які «привезли» у свої ворота одинадцятиметровий. Парирувати удар досвідченого Сергія Селезньова голкіпер «Буковини» Юрій Бах ... Читать дальше »

Просмотров: 797 | Добавил: Oleg_old | Дата: 06-04-09 | Комментарии (0)