Главная » 2009 » Июль » 18 » ФК "Суми" - "Буковина" (Чернівці)
ФК "Суми" - "Буковина" (Чернівці)
19:47
«ФК Суми» 2 : 1 «ФСК Буковина»

КУБОК УКРАЇНИ /    18 липня чернівецька «Буковина» поступилася у матчі першого етапу Кубка України. Наші земляки програли на виїзді ФК «Суми» - 1:2. Єдиний м’яч «Буковини» на рахунку нападника Владислава Коробкіна, який у першому таймі вдало виконав одинадцятиметровий удар. Пенальті було призначено після того, як сумчани порушили правила проти капітана «Буковини» Андрія Драголюка.

Забити "Буковині" гравцям ФК "Суми" вдалося після помилок наших гравців. Перший м'яч у воротах "Буковини" опинився після удару Євгена Литвиненка (23 хвилина). Вдруге виймати м'яча з сітки власних воріт Андрієві Мельничуку довелося на 77 хвилині зустрічі. Після виконання штрафного, влучного удару головою завдав Дмитро Бусаргін.

Останні 10 хвилин основного часу підопічні Миколи Трубачова грала у більшості. Через друге попередження поле залишив гравець ФК "Суми". Під завісу гри "Буковина" мала непогані можливості для того, щоби зрівняти результат. Спочатку небезпечного удару по воротах господарів завдавав Андрій Драголюк, а згодом "рамці" сумської команди загрожував Олександр Семенюк. У цих епізодах вдало зіграв досвідчений голкіпер ФК "Суми" Сергій Страшненко.

Як зазначив у розмові з кореспондентом БукІнфо головний тренер чернівецької команди Микола Трубачов, не усі гравці чернівецької команди виконали його настанови на гру. "На жаль, деякі гравці «Буковини» зіграли нижче своїх можливостей. Одні футболісти припускалися грубих помилок у захисній лінії, а інші не змогли конструктивно діяти у півзахисті. Тому будемо думати над тим, як підсилити гру команди", - зазначив Микола Іванович.

Серед своїх підопічних пан Трубачов відзначив тих ж Андрія Драголюка, Владислава Коробкіна, а також Романа Ємельянова та Сергія Жижияна, які вийшли на заміну у другому таймі. Зокрема, керманич "Буковини" сказав: "Андрій Драголюк - справжній капітан команди. Досвідчений гравець заробив пенальті, віддав багато гострих передач. Молоді футболісти «Буковини» повинні брати приклад з Драголюка. На належному рівні відіграв зустріч Владислав Коробкін, а Роман Ємельянов, який вийшов на заміну, підсилив гру команди. Окрім новачків «Буковини» хотів би відзначити вихованця буковинського футболу Сергія Жижияна. Вийшовши на заміну, Сергій зіграв досить впевнено. Думаю, що з Жижияна може вийти пристойний гравець. Хоча з цим футболістом треба ще багато працювати".