Пятница, 19-04-24, 10:27
ФК "БУКОВИНА"

Меню сайта

Главная » 2009 » Июль » 29

З перемоги розпочала виступи у першості України – 2009/2010 чернівецька „Буковина”. Підопічні Миколи Трубачова, які боротимуться за вихід у першу лігу, перемогли на виїзді ФК „Львів - 2” – 3:1.

Перший гол у зустрічі забив Владислав Коробкін. На 27 хвилині гри на правому фланзі вдало зіграв Роман Ємельянов, який віддав пас на Олександра Семенюка. Вже після передачі Олександра, влучного удару завдав Коробкін. Забити у першій половині гри „Буковині” більше не вдалося. Хоча нагоди відзначитися мали Євген Чуприна, Олександр Семенюк, Роман Ємельянов та все той же Владислав Коробкін. Найреальнішу нагоду зрівняти результат гравці ФК „Львів – 2” втратили на 43 хвилині гри. Виконуючи штрафний удар Ігор Білик влучив у поперечину воріт Андрія Мельничука.

У дебюті другої половини г ... Читать дальше »

Просмотров: 756 | Добавил: Oleg_old | Дата: 29-07-09 | Комментарии (0)