Воскресенье, 05-05-24, 12:41

Главная » 2010 » Апрель » 11 » "Буковина" знову захопила лідерство
"Буковина" знову захопила лідерство
18:48
Після матчу з моршинською «Скалою» наставник «Буковини» Вадим Заяць сказав, що чернівецька команда з кожним матчем додаватиме у грі. Слова Вадима Григоровича не розійшлися з ділом. У матчі з «Россю» чернівчани показали змістовний футбол. Особливо вдало діяли буковинці у першому таймі. Якщо би підопічні Вадима Зайця були точнішими у завершальній стадії атак, то питання щодо переможця гри вирішилося б десь у перші 30 хвилин зустрічі.

Вже на 5 хвилині сам – на – сам з голкіпером «Росі» вийшов Роман Дорош. На жаль, новачок «Буковини» не зміг переграти воротаря. На 10 хвилині гри на ворота «Росі» виходив Владислав Коробкін. Гравці «Росі» спромоглися ліквідувати загрозу. Згодом упродовж 5 хвилин небезпечних удар по «рамці» голкіпера білоцерківської команди завдавали Олександр Донець та Сергій Шевцов. У цих двох ігрових епізодах вдало зіграв Костянтин Довжанський. А на 16 хвилині поєдинку з близької відстані не влучив у ворота «Росі» Роман Дорош.

Врешті – решт, буковинці зуміли втілити свою незаперечну перевагу у забитий гол. На 36 хвилині матчу гості порушили правила у власному майданчику, і арбітр із Луцька Любомир Харко вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті реалізував капітан чернівецької команди Владислав Коробкін , який забив свій 10 гол у першості України. Приємно, що Владислав знову очолив список бомбардирів другої ліги (група «А»). До завершення першої половини гри футболісти «Буковини» ще кілька разів загрожували воротам «Росі». На «постріл» Сергія Дяченка зреагував Костянтин Довжанський, а удар Петра Климуса прийняли на себе футболісти з Білої Церкви.

Щодо другої половини матчу, то буковинці продовжували створювати небезпечні моменти у воріт суперника. Зокрема, на 70 хвилині міг засмутити стража воріт «Росі» Степан Маковійчук. На жаль, Степан не зміг поцілити у «рамку. Через дві хвилини «Буковина» таки забила другий гол. Півзахисник Роман Ємельянов, який вийшов на заміну одразу після перерви, завдав влучного удару у правий нижній від воротаря «Росі» кут воріт. Наприкінці зустрічі могли забити Роман Ємельянов і Роман Степанков. Однак, рахунок не змінився – 2:0 на користь чернівецької «Буковини».

Перемігши білоцерківську «Рось», буковинська команда повернула собі перше місце, бо вже екс-лідер – «Бастіон» не зміг переграти «Верес» (1:1). Зараз на «Буковину» очікують два виїзні матчі – з львівськими «Карпатами – 2» та одним із наших конкурентів у боротьбі за лідерство МФК «Миколаїв». Ми віримо у те, що ці поєдинки принесуть нашим уболівальникам нові позитивні емоції.

«Буковина» (Чернівці) – «Рось» (Біла Церква) – 2:0 (1:0)

10 квітня. СОУ «Буковина». 5200 глядачів.

«Буковина»: Микола Збарах, Сергій Шевцов (Євген Кубай, 90+1), Павло Іванов, Петро Климус, Сергій Жижиян, Олександр Донець (Роман Ємельянов, 46), Роман Дорош (Григорій Гаранян, 53), Сергій Дяченко (Сергій Ільїн, 83), Олег Керчу (Ігор Мігалатюк, 77), Степан Маковійчук, Владислав Коробкін (Роман Степанков, 60). Запасний: Андрій Ленчінков. В.о. головного тренера – Вадим Заяць.

«Рось»: Костянтин Довжанський, Олександр Кулажкін, Ігор Пащенко, Ігор Ямборко (Василь Ткачук, 46), Андрій Блавацький, Вадим Гетьман, Ігор Рудюк, Михайло Булкін, Елізбар Берідзе (Євген Мазур, 64), Сергій Рябцев (Сергій Таран, 65), Максим Отришко. Запасні: Олександр Єлькін, Євген Спотар, Ярослав Миколайчук. Тренер – Ігор Хіміч.

Голи: Владислав Коробкін (37, з пенальті), Роман Ємельянов (72)

Попередження: Олег Керчу (27), Ігор Ямборко (38), Сергій Рябцев (52), Василь Ткачук (70), Роман Ємельянов (70), Костянтин Довжанський (72), Ігор Пащенко (78), Григорій Гаранян (79).