Пятница, 03-05-24, 08:08

Главная » 2010 » Апрель » 19 » Чернівецька "Буковина" розгромила другу команду "Карпат"
Чернівецька "Буковина" розгромила другу команду "Карпат"
21:09
Чернівецькій команді вдалося організувати результативну атаку вже у дебюті зустрічі. Півзахисник «Буковини» Олег Керчу виконав штрафний, і кращий бомбардир чернівчан Владислав Коробкін  завдав влучного удару головою. Через три хвилини той же Коробкін міг вийти сам-на-сам із голкіпером «Карпат – 2» Романом Данковичем. Однак, захисник господарів зумів ліквідувати загрозу поблизу власних воріт. Згодом воротам львівської команди загрожував Роман Дорош. Після «пострілу» Романа м’яч пройшов повз «рамку» «Карпат – 2».

На 13 хвилині мав шанс відзначитися Степан Маковійчук. На жаль, після удару Степана шкіряна куля влучила у Романа Данковича. І все ж, через хвилину «Буковина» забила другий гол у поєдинку. Дубль оформив Владислав Коробкін, який блискуче виконав штрафний удар. Після матчу з «Карпат – 2» Владислав одноосібно очолив список бомбардирів другої ліги (група «А»). Тепер на рахунку нашого бомбардира 12 голів.

Через 15 хвилин після другого голу Владислава Коробкіна, «Карпатам – 2» вдалося скоротити розрив у рахунку. Буковинці порушили правила у власному штрафному майданчику, і арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Львівський футболіст Віталій Біловус зумів переграти Миколу Збараха. Ще до завершення першого тайму підопічні Вадима Зайця могли відзначитися ще декілька разів. Зокрема, на 35 хвилині зустрічі міг ще раз забити Владислав Коробкін. Після удару Коробкіна головою м’яч пройшов повз ворота. А за три хвилини до завершення першої половини зустрічі з «пострілом» Олега Керчу ледь впорався страж воріт львівського клубу.

На початку другого тайму буковинці зуміли збільшити свою перевагу у рахунку. На 47 матчі результативного удару завдав Степан Маковійчук. Через три хвилини «Буковина» виконувала кутовий, а футболіст «Карпат – 2» ледь не переправив м’яча у власні ворота. А на 61 хвилині гри представники міста Лева організували непогану атаку, яка завершилася потужним ударом Андрія Левчука. У цьому ігровому епізоді блискуче діяв досвідчений голкіпер «Буковини» Микола Збарах, який блискуче зреагував на удар.

На 65 хвилині матчу гравці «Буковини» поставили переможну крапку у матчі. Цього разу відзначився новачок чернівецького клубу Роман Дорош. Думається, що гол у ворота «Карпат – 2» додасть новачку буковинської команди впевненості у власних силах. Наприкінці зустрічі наш колектив ще кілька разів загрожував воротам господарів. Однак, рахунок так і не змінився – 4:1 на користь підопічних Вадима Зайця. До речі, саме з таким результатом «Буковина» перемогла львівську команду в матчі першого кола.

Тепер на чернівецьку «Буковину», яка продовжує очолювати турнірну таблицю першості України, очікує два надважливі поєдинки з конкурентами у боротьбі за першу сходинку – МФК «Миколаїв» (на виїзді, 1 травня), та «Бастіоном» із Іллічівська (вдома, 9 травня). Віримо у те, що чернівчани зуміють продовжити свою переможну серію.

«Карпати – 2» (Львів) – «Буковина» (Чернівці) – 1:4 (1:2)
18 квітня. Львів. Стадіон СКА. 300 глядачів

Головний арбітр – Андрій Папірович (Хмельницький), асистенти арбітра – Валентин Куцев (Київ), Михайло Миколюк (Хмельницький). Четвертий арбітр – Юрій Суряк (Львів), делегат ФФУ – Ярослав Королюк (Тернопіль).

«Карпати – 2»: Роман Данкович, Василь Чоба, Станіслав Чучман, Віктор Чумак, Роман Гудак, Віталій Біловус (Валерій Дорошенко, 86), Дмитро Яджин, Марян Шевчук Сергій Загідулін (Володимир Костевич, 72), Олександр Яремчук (Роман Кокотайло, 46), Андрій Левчук (Остап Фостяк, 68). Запасні: Назар Лазарський, Микола Жовтюк. Тренер – Володимир Вільчинський.

«Буковина»: Микола Збарах, Сергій Шевцов, Павло Іванов, Петро Климус, Сергій Жижиян, Роман Дорош (Вадим Пислар, 78), Олександр Донець (Григорій Гаранян, 61), Сергій Дяченко (Ігор Мігалатюк, 54), Олег Керчу (Сергій Ільїн, 85), Степан Маковійчук (Євген Кубай, 81), Владислав Коробкін (Роман Степанков, 70). Запасний: Андрій Ленчінков. В.о. головного тренера – Вадим Заяць.

Голи: Владислав Коробкін (4, 14), Віталій Біловус (29, з пенальті), Степан Маковійчук (47), Роман Дорош (65).

Попередження: Віктор Чумак (24), Павло Іванов (27), Дмитро Яджин (52), Станіслав Чучман (62).