17.07.2010 "Буковина" зіграла унічию з "Дністром"
23:47

«Буковина» (Чернівці) – «Дністер» (Овідіополь) – 2:2 (1:1)

17 липня. СОУ «Буковина». 5500 глядачів

Головний арбітр – Олексій Лаврів (Івано – Франківськ), асистенти арбітра – Володимир Заровецький (Івано – Франківськ), Володимир Луцький (Калуш, Івано – Франківська область). Четвертий арбітр – Михайло Маланчук (Кіцмань, Чернівецька область), делегат ФФУ – Вадим Федоренко (Хмельницький).

«Буковина»: Олександр Чурілов, Сергій Басов, Петро Климус, Павло Іванов, Владислав Рудченко, Руслан Гунчак, Роман Дорош (Олег Керчу, 72), Олександр Донець (Валерій Блажко, 77), Євген Сантрапинських, Степан Маковійчук, Владислав Коробкін (Роман Степанков, 61). Запасні: Сергій Преснаков, Вадим Пислар, Сергій Шевцов, Іван Скорейко. Тренер – Вадим Заяць.

«Дністер»: Олексій Паламарчук, Валентин Вішталюк, Антон Хромих, Сергій Галюза (Дмитро Поспелов, 76), Вадим Лещук, Валентин Полтавець (Максим Булганін, 81), Дмитро Немчанінов, Дмитро Пархоменко, Костянтин Пархоменко (Василь Продан, 57), Олександр Степанишин (Олег Кошка, 64), Станіслав Лобан (Руслан Зубков, 54). Запасні: Олександр Лавренцов, Василь Гаврилюк. Тренер – Андрій Пархоменко.

Голи: Валентин Полтавець (14,54), Степан Маковійчук (45+2, 48).

Попередження: Дмитро Немчанінов (21), Вадим Лещук (30), Валентин Полтавець (35), Сергій Басов (53), Владислав Рудченко (87).

Свої виступи у першій лізі чернівецька «Буковина» розпочала домашнім матчем із командою Одеської області «Дністер» (Овідіополь). Цей колектив вже кілька сезонів виступає у першій лізі, і за словами свого лідера Валентина Полтавця, у цьому сезоні прагне потрапити у вищий дивізіон вітчизняного футболу. Вже на 14 хвилині зустрічі підопічні футбольного пілігрима Андрія Пархоменка спромоглися забити перший гол у матчі. Результативний удар на свій рахунок записав Валентин Полтавець, який використав передачу Станіслава Лобана. Через дві хвилини «Дністер» мав шанс збільшити свою перевагу в рахунку. Олександр Степанишин, який отримав передачу від Валентина Полтавця, завдав удару по «рамці» «Буковини». На «постріл» Степанишина зреагував Олександр Чурілов.

Під завісу першої половини зустрічі підопічні Вадима Зайця зуміли зрівняти результат. Новачок «Буковини» Євген Сантрапинських зробив простріл з лівого флангу, а шкіряна куля згодом потрапила до Степана Маковійчука, який зумів засмутити Олексія Паламарчука. На початку другого тайму той же Степан Маковійчук зумів вивести чернівецьку команду вперед. Воротар «Дністра» Олексій Паламарчук невдало увів м’яча у гру, а Степан, який підхопив шкіряну кулю, завдав влучного удару у лівий кут воріт гостей.

І все ж, «Дністер» зумів зрівняти результат. Знову на перші ролі вийшов Валентин Полтавець. Володар Кубка Швейцарії виконав штрафний з метрів 25 – ти, а Олексій Чурілов, на жаль, врятувати свою команду не зміг. Наприкінці поєдинку мав шанс принести перемогу «Буковині» Валерій Блажко. На жаль, відзначитися Валерію не вдалося. Остаточний рахунок зустрічі – нічия 2:2. Як наслідок, буковинці зуміли здобути перше очко в сезоні. Як зазначив після завершення матчу лідер «Дністра» Валентин Полтавець, буковинський клуб має чудові шанси закріпитися в першій лізі.

Просмотров: 709 | Добавил: Oleg_old