Понедельник, 29-04-24, 03:01

Главная » 2010 » Август » 2 » 1.8.2010 3 Тур "Буковина" (Чернівці) 0 - 2 "Геліос" (Харків)
1.8.2010 3 Тур "Буковина" (Чернівці) 0 - 2 "Геліос" (Харків)
05:32

Чернівчани зазнали першої поразки в сезоні

«Буковина» (Чернівці) – «Геліос» (Харків) – 0:2 (0:2)

1 серпня. СОУ «Буковина». 5700 глядачів.

Арбітр – Геннадій Махно (Кіровоград), асистенти арбітра – Володимир Пилипенко (Фастів, Київська область), Ігор Куценко (Бровари, Київська область), четвертий арбітр – Михайло Маланчук (Кіцмань, Чернівецька область). Делегат ФФУ – Олег Первушкін (Київ).

«Буковина»: Олександр Чурілов, Сергій Басов, Петро Климус (Сергій Шевцов, 46), Павло Іванов, Владислав Рудченко, Руслан Гунчак, Роман Дорош (Олег Керчу, 84), Олександр Донець (Валерій Блажко, 74), Євген Сантрапинських, Степан Маковійчук, Владислав Коробкін (Роман Степанков, 55). Запасні: Сергій Преснаков, Вадим Пислар, Іван Щербак. Тренер – Вадим Заяць.

«Геліос»: Руслан Зарубін, Сергій Борзенко, Юрій Буличев, Сергій Лобойко, Василь Шегда, Валентин Платонов (Сергій Назарук, 78), Вячеслав Гаді, Марат Даудов (Артем Радіонов, 84), Денис Соломаха, Андрій Демченко (Олександр Тарасенко, 21), Олександр Акименко (Юрій Фоменко, 71). Запасні: Олександр Качоренко, Дмитро Белов, Віталій Сумцов.

Голи: Олександр Акименко (8), Олександр Тарасенко (24).

Попередження: Сергій Лобойко (40), Павло Іванов (47), Сергій Борзенко (64), Роман Дорош (72).

Підопічні Вадима Зайця могли відзначитися вже на 3 хвилині гри. Новачок "Буковини" Євген Сантрапинських вийшов сам - на - сам із голкіпером харківської команди Русланом Зарубіним, однак не зміг переграти воротаря суперника. На жаль, через 5 хвилин чернівчани пропустили гол у власні ворота. Вдало зігравши поблизу воріт "Буковини", Олександр Акименко засмутив голкіпера нашого клубу.

Згодом буковинці мали шанс зрівняти результат. Після подачі кутового небезпечно пробивав Євген Сантрапинських. На удар Євгена зреагував Руслан Зарубін. На 18 хвилині зустрічі воротам підопічних Сергія Кандаурова загрожував капітан "Буковини" Владислав Коробкін. На жаль, шкіряна куля після удару Владислава влучила у стійку. Через хвилину "пострілу" по "рамці" суперника завдавав Владислав Рудченко. І знову на висоті виявився Руслан Зарубін.

На 21 хвилині гри Сергій Кандауров вирішив замінити колишнього гравця титулованого голландського клубу "Аякс" Андрія Демченка на Олександра Тарасенка. Саме Олександр зумів вдруге вразити ворота "Буковини". Тарасенко завдав влучного удару у "девятку" "рамки" Олександра Чурілова.

У другій половині зустрічі буковинці намагалися зрівняти результат. Однак, воротар команди "Геліос" Руслан Зарубін залишився "сухим". Щобільше, харківські футболісти мали кілька нагод збільшити свою перевагу в рахунку. Зокрема, можливість відзначитися втратив Юрій Фоменко, який вийшов на заміну.

"Буковина" поступилася з рахунком 0:2. Це перша поразка чернівецької команди у офіційних поєдинках 2010 року. До цього підопічні Вадима Зайця здобули 9 перемог і 1 зустріч звели унічию. Погодьтеся: це вагоме досягнення нашого колективу. Щодо поразки від клубу "Геліос", то сподіваємося на те, що ця зустріч стане для буковинських футболістів і тренерів. Ми сповнені надією на те, що у наступних зустрічах "Буковина" знову порадує своїх уболівальників.

Просмотров: 741 | Добавил: Oleg_old