Понедельник, 29-04-24, 04:38

Главная » 2010 » Август » 22 » 22.8.2010 6 Тур "Динамо - 2" 0:1 "Буковина" (Чернівці)
22.8.2010 6 Тур "Динамо - 2" 0:1 "Буковина" (Чернівці)
22:27
1 хвилина. Матч розпочався. Відбувається "розвідка". Команди придивляються одне до одного.

3 хвилина. Атака динамівців. Морозенко пройшов по центру, але наші гравці зірвали атаку.

4 хвилина. Коробкін пробив по воротах із метрів 25. Вище "рамки".

6 хвилина. Боришкевич пробивав по воротах "Буковини". Повз ворота

7 хвилина. Дуже багато помилок з боку обох команд. У "Динамо - 2" виділяються Боришкевич і Морозенко.

10 хвилина. Атака "Буковини".  Коробкін подавав у штрафний майданчик, і Дорош пробив повз ворота.

11 хвилина. "Буковина" виконувала кутовий. На жаль, Сантрапинських виконав  кутовий невдало.

14 хвилина. Щедрий зробив передачу у штрафний майданчик чернівчан, Шевчук не потрапив по мячу.

15 - 20 хвилина. Рівна гра. "Буковину" підтримують приблизно 50 фанатів, які прибули на Київщину.

26 хвилина. Дорош робив простріл з правий фланг. Безрезультатно. Гра проходить переважно у центрі поля.

29 хвилина. У "Буковині" виділяється досвідчений Гунчак, а у динамівців - перспективний Рибалка.

30 хвилина. Попередження отримав Щедрий

33 хвилина. Гунчак робив подачу із лівого флангу і від захисника "Динамо - 2" мяч влучив у стійку.

38 хвилина. Була передача на правий фланг, Донець вийшов сам на сам з воротарем, який збив Олександра. Арбітр пенальті не призначив, і дав жовту картку Донцю за симуляцію.

42 хвилина. Рибалка пробивав по воротах "Буковини". Мяч влучив у гравця "Буковини" та пішов на кутовий.

44 хвилина. Жовту картку отримав Маковійчук

45 хвилина. Перший тайм завершено.

46 хвилина. Другий тайм розпочався.

47 хвилина. Сантрапинських подавав кутовий. Гунчак пробивав по воротах. Воротар витащив із 9.

48 хвилина. Маковійчук подавав кутовий. Мяч ледь не залетів у ворота.

52 хвилина. Суарес "накрутив" Рудченка та віддав пас на Щедрого. Щедрий пробив повз ворота.

56 хвилина. ГООЛ !!! Подача з правого флангу Гунчака і Басов завдав влучного удару головою.

62 хвилина. Київська команда звинтила темп. Однак ми добре контролюємо матч.

64 хвилина. Дуже добре виглядає Керчу, який діє на лівому фланзі замість Іванова.

67 хвилина. Заміна у "Динамо - 2". Замість Щедрого вийшов Макаренко.

68 хвилина. Заміна у "Динамо - 2". Замість Люльки вийшов Допілка

72 хвилина. Штрафний виконував Коробкін. Вище воріт.

74 хвилина. Замість Суареса вийшов Прокіпчук.

78 хвилина. Замість Коробкіна вийшов Степанков

80 хвилина. Жовту картку отримав Сухоцький

81 хвилина. Замість Керчу вийшов Климус

85 хвилина. Динамівська команда атакує усіма силами. Буковинці тримають оборону.

86 хвилина. Штрафний виконував Боришкевич. Уххх !!! Повз ворота.

90 хвилина. До основного часу додано 2 хвилини.

92 хвилина. Матч завершено !!! Ми знову перемогли у виїзному поєдинку !

Просмотров: 978 | Добавил: Oleg_old