Понедельник, 29-04-24, 06:29

Главная » 2010 » Август » 29 » 28.8.2010 7 Тур "Буковина" (Чернівці) 1 - 2 «Кримтеплиця» Молодіжне
28.8.2010 7 Тур "Буковина" (Чернівці) 1 - 2 «Кримтеплиця» Молодіжне
04:32
1:2
Склади команд:

"Буковина": 33. Чурілов, 26. Басов, 9. Керчу, 3. Іванов, 22. Циколія, 35. Гунчак, 7. Дорош, 15. Донець, 25. Рудченко, 10. Маковійчук, 19. Коробкін.

Запасні: 1. Преснаков, 2. Климус, 21. Сантрапинських, 23. Блажко, 11. Степанков, 8. Пислар.

"Кримтеплиця": 21. Бандура, 26. Бідний, 17. Бойко, 23. О. Антонюк, 3. Антонюк Д., 15. Трухін, 20. Симончук, 22. Абляметов, 4. Романенко, 13. Печінкін, 8. Голопьоров.

Запасні: 1. Вокальчук, 5. Єрмоленко, 7. Старовик, 10. Діабі, 14. Саранчуков, 16. Новотрясов, 11. Зубко.

1 хв. Матч розпочався.

2 хв. Владислав Коробкін завдав удару по "рамці" "Кримтеплиці". Бандура відбив мяч перед собою. На жаль, наші футболісти не змогли добити мяча у ворота.

4 хв. "Буковина" провела ще одну атаку. Бандура вдало зіграв на виході та випередив нашого гравця.

6 хв. "Кримтеплиця" виконувала кутовий. На щастя, гравець кримської команди Голопьоров не зміг пробити по воротах чернівчан.

8 хв. Подача у штрафний майданчик "Буковини". Абляметов намагався завдати удару головою. На щастя, обійшлося.

10 хв. "Буковина" організувала атаку. Гравець гостей Бойко випередив Коробкіна і скинув мяча головою голкіперу Бандурі.

13 хв. Атака "Кримтеплиці". У штрафний майданчик буковинців подавав Симончук. Циколія вибив мяча головою.

15 хв. "Кримтеплиця" виконувала кутовий. Буковинці ліквідували небезпеку.

17 хв. Черговий кутовий на ворота "Буковини". Циколія вибив мяча зі штрафної.

19 хв. У штрафний майданчик гостей увірвався Маковійчук. Степан опинивя на траві. Суддя пропонує Маковійчуку встати.

20 хв. Удар Маковійчука по воротах суперника. Вище воріт.

22 хв. Небезпечний удар по воротах "Буковини". Чурілов перевів мяча на кутовий.

24 хв. Передача у штрафний майданчик "Буковини". Вдало на виході зіграв Чурілов.

27 хв. Гравець кримської команди грубо порушив правила проти Донця. Арбітр карточки не дав.

29 хв. Мда... Провал у захисті "Буковини". Печенкін вийшов сам - на - сам із Чуріловим та переграв його. - 0:1

33 хв. Кримчани знову намагалися вивести Печенкіна сам - на - сам із голкіпером. Чурілов вдало зіграв на виході.

35 хв. "Буковина" відігралася. Бандуру засмутив Гунчак. Третій гол Руслана у сезоні.

39 хв. Абляметов виходив на ворота "Буковини". Вже вкотре вдало зіграв Чурілов.

40 хв. Рудченко зробив невдалу подачу у штрафну "Кримтеплиці".

44 хв. Знову гравець "Кримтеплиці" закидав мяча у штрафний майданчик "Буковини". Чурілов діє бездогано.

45 хв. Перший тайм завершено.

46 хв. Другий тайм розпочався. У "Буковини" заміна. Замість Донця вийшов Сантрапинських.

47 хв. Бідний порушив правила у штрафному майданчику та отримав червону картку. Пенальті, на жаль, не реалізував Коробкін. На удар Владислава зреагував Бандура.

52 хв. Гунчак пробивав по воротах "Кримтеплиці". Неточно.

54 хв. Чурілов загрався у штрафній. Гравець кримської команди ледь на забрав мяча. Голкіпера підстрахував Іванов.

56 хв. Гунчак пробивав головою. Повз ворота.

57 хв. Заяць випускає ще одного нападника. Замість Керчу вийшов Степанков.

60 хв. Після виконання штрафного головою пробивав Коробкін. Повз ворота.

62 хв. Сантрапинських подавав у штрафну кримчан. На виході добре зіграв Бандура.

64 хв. "Пушка" Гунчака. На жаль, неточно.

66 хв. Удар Маковійчука !!! Мяч пролетів у лічених сантиметрах від стійки.

67 хв. Це жах !!! Трухін увійшов у штрафний майданчик "Буковини" та завдав влучного удару по воротах Чурілова. Не впадаємо у відчай ! Сподіваємося на краще !

69 хв. "Буковина" виконувала штрафний. Кримчани ліквідували небезпеку.

71 хв. Знову штрафний виконувала "Буковина". Кримчани знову відбилися.

72 хв. Заміна у "Буковини". Замість Коробкіна вийшов Блажко.

76 хв. Степанков випередив захисників та пробив головою. На жаль, мяч пройшов у лічених сантиметрах від стійки.

78 хв. Штрафний пробивав Гунчак. Мяч пройшов повз ворота.

80 хв. Заміна у "Кримтеплиці". Замість Печенкіна вийшов Саранчуков.

81 хв. Знову штрафний пробивав Гунчак. І знову неточно.

82 хв. Заміна у "Кримеплиці". Замість Симончука вийшов Єрмоленко.

84 хв. Іванов завдавав удару по воротах супрника. Мяч зрізався у нашого захисника.

85 хв. Заміна у "Кримтеплиці". Замість Голопьорова вийшов Діабі.

86 хв. Сантрапинських опинився на вістрі атаки. Удару Євгена трохи забракло влучності.

88 хв. Заміна у "Кримтеплиці". Замість Трухіна вийшов Зубко.

89 хв. Арсен Абляметов пробивав зі штрафного. Мяч не влучив у ворота.

90 хв. До основного часу додано 3 хвилини.

92 хв. Діабі пробивав по воротах "Буковини". Чурілов забрав мяч.

93 хв. Матч завершено. Друга поразка "Буковини" в сезоні.

Просмотров: 906 | Добавил: Oleg_old