Вторник, 16-04-24, 05:58
ФК "БУКОВИНА"

Меню сайта

Главная » 2012 » Июнь » 28 » Буковина - Зірка 1-2 (інфа з оф сайту Зірки Кіровоград)
Буковина - Зірка 1-2 (інфа з оф сайту Зірки Кіровоград)
19:52

«Зірка» - «Буковина» 2:1 (0:0) (Новицький, 74; Порошин, 81 (пен.) -  Керчу, 70 (пен.))

«Зірка»: новачок, новачок, Новицький, Степанов, Пінчук, Бурдіян, Войтенко, Рудницький, Осадчий, новачок, новачок.
На заміни виходили: Шибко, Самойленко, Порошин та чотири потенційні новачки.

Кіровоградська «Зірка» на кримському в товариському матчі із чернівецькою «Буковиною» святкувала перемогу. Наша команда в захоплюючому протистоянні взяла гору над чернівецькою командою. Перша половина зустрічі виявилася «сухою». Основні події відбулися після перерви. На старті тайму кірооградці зусиллями Андрія Порошина «заробили» пенальті, котрий, на жаль, Андрій Степанов не реалізував. Та все ж, першими пропустивши м’яч з пенальті, кіровоградська «Зірка» проявила характер й зуміла не лише відігратися, але й забити переможний м’яч. Спочатку Павло Новицький ударом зі штрафного ударом в дев'ятку зрівняв рахунок, а потім Андрій Порошин реалізував пенальті, який «заробив» Вячеслав Самойленко. Тож, в підсумку кіровоградська «Зірка» з рахунком 2:1 здолала команду Вадима Зайця. Відзначимо, що це дебютна перемога кіровоградців під керівництвом Іллі Близнюка.

Просмотров: 470 | Добавил: Mara