Четверг, 02-05-24, 13:02

Главная » 2012 » Июль » 1 » Контрольний матч. «Буковина» - «Геліос» - 4:3
Контрольний матч. «Буковина» - «Геліос» - 4:3
22:39

Чернівецька «Буковина» зіграла свій третій матч під час навчально – тренувального збору в Криму. Цього разу підопічні Вадима Зайця протидіяли футболістам харківської команди першої ліги «Геліос». Перший м’яч у зустрічі забив колектив із Харкова. Це сталося на 28 хвилині зустрічі. Перша половина матчу так і завершилася з мінімальною перевагою суперника.

У другому таймі перевага була нам боці нашої команди. Футболісти «Буковини» провели багато гострих атак, більше володіли м’ячем. А на 55 хвилині гри буковинський колектив зумів зрівняти результат. Після флангової передачі потенційного новачка «Буковини», влучного удару головою завдав Євген Сантрапинських. Через дві хвилини вдало зіграв на випередження після подачі з правого флангу Степан Маковійчук (на фото) – 2:1.

На 72 хвилині харківські гравці спромоглися зрівняти результат. Згодом Роман Степанков (80 хвилина), який використав передачу з лівого флангу Євгена Ушакова, ударом головою втретє відправив м’яча у ворота суперника. На останній хвилині основного часу гравці «Геліоса» використали стандарт, і гравець харківської команди завдав влучного удару головою. І все ж, «Буковина» зуміла вирвати перемогу. Гол на свій рахунок записав Євген Ушаков (90+1), а результативний пас віддав Роман Степанков. Остаточний підсумок гри – 4:3 на користь «Буковини».

Черговий контрольний матч «Буковини» відбудеться 4 липня. Суперник – команда «Титан» (Армянськ).

Склад «Буковини»: Богдан Когут (Сергій Тукач, 45), Олександр Вечтомов (Іраклій Циколія, 35), Володимир Найко (потенційний новачок, 35), Руслан Гунчак (к/к), Олег Керчу, Юрій Бровченко (Роман Степанков, 73), потенційний новачок (потенційний новачок, 45), Роман Дорош (Борис Орловський, 75), Євген Сантрапинських (Євген Ушаков, 73), потенційний новачок (Степан Маковійчук, 45), потенційний новачок (потенційний новачок, 55).