Главная » 2012 » Июль » 8 » Контрольний матч. "Буковина" - "Сталь" - 0:1 (0:1)
Контрольний матч. "Буковина" - "Сталь" - 0:1 (0:1)

7 липня. Новопавлівка (АР Крим). ГСК «СКІФ».

"Буковина": Тукач, Вечтомов (потенційний новачок, 46), Циколія, потенційний новачок, Керчу, Бровченко (Зозуля, 46), Гунчак, Дорош (Найко, 78), Сантрапинських (Ушаков, 62), Маковійчук (Степанков 62), потенційний новачок (потенційний новачок 46; потенційний новачок, 70).

«Сталь»: Комарицький (Пилипенко, 31; Тельнов, 61), Єрмаков (Солдат, 46), потенційний новачок, Кондратюк (Єрмаков, 75), Чеботаєв (потенційний новачок, 61), потенційний новачок (Грицай, 68), Поступаленко, Грицай (Троцько, 46), Степанюк, Окана – Стазі (Сікорський, 65), Сікорський (Локтіонов, 46).

Гол: Окана – Стазі (20).

Чернівецька "Буковина" зіграла останній матч під час навчально-тренувального збору в Криму. Підопічні Вадима Зайця протидіяли команді "Сталь" (Алчевськ). На 5 хвилині шанс відзначитися мав Євген Сантрапинських. На удар Євгена зреагував голкіпер «Сталі» Андрій Комарицький. Через хвилину удару по «рамці» суперника завдавав Степан Маковійчук. Шкіряна куля пройшла вище воріт «Сталі». А на 8 хвилині голкіпер «Буковини» Сергій Тукач зреагував на удар футболіста алчевської команди.

На 13 хвилині футболісти «Буковини» вивели на ударну позицію свого партнера Юрія Бровченка. Після удару Юрія м’яч йшов у праву девятку воріт «Сталі», однак Андрій Комарицький зумів зреагувати на «постріл» нашого футболіста. На жаль, на 20 хвилині підопічні Анатолія Волобуєва зуміли «розписатися» у воротах «Буковини». Відзначився гравець з Конго Окана – Стазі. Згодом воротам «Сталі» загрожував потенційний новачок «Буковини» - м’яч пройшов поруч із стійкою. На 31 та 39 хвилинах гри футболісти з Алчевська мали можливості збільшити свою перевагу в рахунку. У одному епізоді удару гравцеві «Сталі» забракло влучності, а у іншому – вдало діяв наш воротар Сергій Тукач. Вже на початку другої половини зустрічі той же Сергій Тукач знову не дозволив відзначитися футболісту «Сталі».

На 73 хвилині чудовий шанс зрівняти результат мав капітан «Буковини» Руслан Гунчак, який виконував штрафний з лінії карного майданчика. На «постріл» Руслана зреагував голкіпер алчевської команди Максим Тельнов. Остаточний рахунок гри – 1:0 на користь «Сталі».

Після матчу зі "Сталлю" футболісти «Буковини» повернулися в Чернівці. 8 липня у наших гравців буде вихідний, а 9 липня розпочнеться планомірна підготовка до стартового матчу першості України. Нагадаємо, що 14 липня чернівецька "Буковина" прийматиме ФК "Полтава". Початок матчу о 19 годині.