Пятница, 19-04-24, 17:42

Главная » 2012 » Июль » 29 » Пропустили на останніх хвилинах матчу. Стаття з сайту Зирки.
Пропустили на останніх хвилинах матчу. Стаття з сайту Зирки.
23:15
В третьому турі чемпіонату України серед команд першої ліги кіровоградська «Зірка» завітала в гості до чернівецької «Буковини». Зустрічі між чернівецькою та кіровоградською командами завжди проходять за цікавої гри. Варто лише згадати попередню їх офіційну зустріч в Чернівцях, коли 8 квітня нинішнього року сніг вніс свої корективи і футболісти обох команд, долаючи негативні погодні умови, боролися за перемогу. Звітна гра теж очікувалася з нетерпінням, адже жодна з команд в перших двох турах не зазнали поразко. Кіровоградська «Зірка» в «суху» перемогла дебютантів першої ліги «Авангард» і ПФК «Суми», а «Буковина» переграла іншого дебютанта ФК «Полтава» і в Києві розійшлася миром з одним з претендентів на підвищення «Оболонню».
В стартовому складі у порівнянні з матчем із киянами наставник господарів Вадим Заяць зробив лише одну зміну: з перших хвилин вийшов Степан Маковійчук а Зозуля залишився на лаві запасних. А от наставник кіровоградців зробив кілька змін. Так, в звітному матчі у складі «Зікри» дебютував Дмитро Нємчанінов. Також з перших хвилин вийшли Вячеслав Горбаненко та Владислав Насібулін, який відновився від травми. Зазначимо, забігаючи наперед, що не довго грав Владислав і вже в середині першого тайму його замінив Андрій Шибко.
Початок матчу пройшов за переваги чернівецької команди, яка заробила кілька перспективних штрафних ударів: з ударом Євгена Сантрапинських справився Євген Ширяєв. Також не була складною подача Руслана Гунчака – голкіпер кіровоградців справився. Гості відповіли досить небезпечною контратакою: удар Ярослава Галенка із меж штрафної площадки встиг заблокувати Іраклій Циколія – в інакшому випадку могло бути взяття воріт «Буковини». В середині першого тайму біля воріт Євгена Ширяєва було досить «гаряче»: спочатку Євген Ушаков випередив Ширяєва і перекидав його, але захисник нашої команди встиг вибити м’яч з пустих воріт. Після подачі кутового знову своєму голкіперу допомогли захисники, заблокувавши удар суперника в центрі воротарської. Після тридцятої хвилину матчу гра «затихла». А на 36-ій хвилині зустрічі кіровоградці мали стовідсотковий шанс відкрити рахунок. Вячеслав Горбаненко ударом зі штрафного влучив у перекладину воріт суперника, а Андрій шибко, встигнувши першим на добивання, не зміг замкнути дальню штангу – захисник після удару Андрія вибив на кутовий.
Кінець першої половини матчу не порадував кіровоградських шанувальників футболу. Спочатку Володимир Олефір отримав попередження за те, що відреагував за не призначення штрафного в бік суперника, а через дві хвилини за порушення біля кутової позначки на своїй половині поля він побачив від черкаського арбітра Юрія Фощія і друге попередження – як наслідок, вже на 43-ій хвилині Володимир залишив достроково футбольне поле. В компенсовані хвилини до першого тайму футболісти чернівецької «Буковини» могли реалізувати більшість, але Євген Ширяєв «потягнув» потужний удар Руслана Ширяєва. На перерву команди пішли без забитих м’ячів.
В другому таймі матчу перед командою Іллі Близнюка стояло складне завдання: в меншості втримати свої ворота недоторканими. На старті тайму господарі провели кілька небезпечних атак. Так, нападник програв дуель голкіперу «Зірки», а на 60-ій хвилині матчу Євген «потягнув» удар Євгена Сантрапинських. Активно увійшов в гру екс-гравець «Олександрії» Юрій Целих, після подачі якого мав забивати Руслан Гунчак – капітан чернівчан не влучно пробив. На жаль, наша команда в меншості не втримали свої ворота недоторканими: в компенсовані хвилини зустрічі Різван Аблітаров приніс перемогу чернівчанам. Захисник чернівчан метрів з тридцяти влучив в девятку воріт Ширяєва. Тож з рахунком 1:0 перемогу святкувала «Буковина».
Просмотров: 452 | Добавил: Mara
Всего комментариев: 1
1 Mara
0
"Вячеслав Горбаненко ударом зі штрафного влучив у перекладину воріт суперника, а Андрій шибко, встигнувши першим на добивання, не зміг замкнути дальню штангу – захисник після удару Андрія вибив на кутовий. "
Это бред. Когут потянул удар, потом на добивании в штангу, а потом уже вынесли..