Главная » 2012 » Октябрь » 11 » ФК «Суми» - «Буковина» (Чернівці) – 2:1 (2:0)
ФК «Суми» - «Буковина» (Чернівці) – 2:1 (2:0)
08:56

10 жовтня. Суми. Стадіон «Ювілейний». 4100 глядачів.

Арбітр – Павлюк (Київ), асистенти арбітра – Марчик, Чос (обидва – Київ), четвертий арбітр – Пєсоцький (Суми), інспектор ФФУ – Брюхов (Кременчук).

ФК «Суми»: Павленко, Бугайов, С. Мельник, Котелюх, Лещук, Лебеденко (Рудь, 80), Пукась, Масалов, Притуляк (Слінкін, 17), Озюм (Морозов, 68), І. Мельник (Снитко, 52). Тренер – Ігор Захаряк.

«Буковина»: Когут, Донець, Аблітаров, Вечтомов, Циколія (Керчу, 62), Сантрапинських, Бровченко (Якименко, 46), Дорош, Яворський (Найко, 46), Маковійчук (Савін, 74), Платон. Тренер – Вадим Заяць.

Голи: Озюм (40), І. Мельник (44), Платон (85).

Попередження: Циколія (5), Котелюх (18), Лебеденко (45+2), Платон (57), Керчу (80), Снитко (89), Лещук (90+1), Якименко (90+1), Найко (90+5), Аблітаров (90+5).

У 14 турі першості України чернівецька «Буковина» грала на виїзді з сусідом у турнірній таблиці – ФК «Суми». Вже на 7 хвилині зустрічі шанс відзначитися мали господарі поля. На «побачення» з Богданом Когутом вийшов Анатолій Масалов. Наш воротар завадив відзначитися футболістові з Сум, а згодом Андрій Донець ліквідував небезпеку. На 15 хвилині на ударну позицію вийшов Руслан Платон. На жаль, капітан «Буковини» не влучив у «рамку». Через дві хвилини головою пробивав Євген Сантрапинських – повз ворота. А на 30 хвилині на «постріл» Іраклія Циколії зреагував голкіпер ФК «Суми» Микола Павленко.

На жаль, під завісу першої полвини зустрічі гравці ФК «Суми» спромоглися двічі засмутити Богдана Когута. Під час подачі кутового Ігор Пукась виграв верхову боротьбу у Андрія Донця та переправив шкіряну кулю на Вячеслава Озюма, який і забив перший гол у зустрічі. А на 44 хвилині гри передачу з правого флангу Анатолія Масалова використав Ігор Мельник.

У другому таймі перевагою володіла «Буковина». На 50 хвилині гри небезпечного удару головою завдав Руслан Платон – повз «рамку». Через три хвилини той же Руслан Платон пробив вище воріт суперника. А на 68 та 70 хвилинах зустрічі на «постріли» Євгена Сантрапинських і Руслана Платона зреагував Микола Павленко. За шість хвилин до завершення основного часу гри на ударній позиції опинився наш захисник Олександр Вечтомов. Мяч після удару Олександра влучив у поперечину. І все ж, буковинці зуміли організувати результативну атаку, яку завершив Руслан Платон. До фінального свистка арбітра підопічні Вадима Зайця могли зрівняти результат. Зокрема, екс – голкіпер московського «Спартака» Микола Павленко зумів зреагувати на удари Різвана Аблітарова та Антона Савіна. Підсумок гри – 2:1 на користь ФК «Суми».

У післяматчевому коментарі телеканалу «Футбол» наставник «Буковини» Вадим Заяць зазначив: «Хлопці вийшли на поле з великою відповідальністю. Вони знали, що у разі невдачі у Сумах, головний тренер подасть у відставку. Другий тайм був дуже хорошим. Було багато бажання. У нас зараз нова команда, а другий тайм показав, що ми на правильному шляху. На жаль, нам не вистачає очок. Звісно, що я подам у відставку. Я повинен дотриматися слова. Ми приїдемо додому, а вже після того вирішиться те, що буде далі».