Пятница, 26-04-24, 01:08

Главная » 2012 » Октябрь » 16
Руслан Гунчак завершив виступи у професійному футболі

ФСК «Буковина» та досвідчений футболіст Руслан Гунчак за обопільною згодою сторін вирішили принити співпрацю. Це пов'язано з тим, що 33 – річний гравець прийняв рішення завершити виступи у професійному футболі.

Руслан Гунчак виступав за «Буковину» з 1998 року (з перервою). За чернівецький колектив вихованець буковинського футболу провів 182 матчі (46 голів).

Буковинський клуб вдячний Русланові Гунчаку за ті роки, які він провів у його лавах та бажає йому успіхів на спортивній ниві.

ФСК "Буковина"
Просмотров: 341 | Добавил: Edik | Дата: 16-10-12 | Комментарии (0)

Чернівецька обласна федерація футболу відкрила офіційний сайт, який до цього часу не був потрібен колишнім керівникам

Адреса офіційного сайту - ffbuk.org.ua

От якби й інші федерації та спортивні організації на повну користувались своїми офіційними сайтами.

Що ж з почином обасну федерацію. Те що доносилось останні пару років до одних людей, створили вже інші люди.
Просмотров: 470 | Добавил: Edik | Дата: 16-10-12 | Комментарии (0)

Вадим Заяць: «Нічия – це закономірний підсумок матчу»

Після матчу «Буковина» - «Геліос» (1:1) головний тренер чернівчан Вадим Заяць подякував своїм підопічним за самовіддачу. Вадим Григорович також зазначив, що нічия – це закономірний підсумок матчу.

Вадиме Григоровичу, як Ви прокоментуєте гру «Буковина» - «Геліос» ?

Насамперед, я хочу подякувати хлопцям за самовіддачу. У першому таймі ми грали непогано. Наша команда зуміла відігратися та створювала моменти, які, на жаль, не змогла реалізувати. У першому таймі ми могли забити 3-5 мячів та спокійно відпочивати.

У другому таймі «провалилися» трохи в середині. Футболісти втомилися, однак відсутність замін призвела до того, що ми сподівалися на удачу. Враховуючи наш кадровий потенціал скажу, ... Читать дальше »
Просмотров: 440 | Добавил: Edik | Дата: 16-10-12 | Комментарии (0)

Буковина» (Чернівці) – «Геліос» (Харків) – 1:1 (1:1)

15 жовтня. СОУ «Буковина». 1200 глядачів.

Арбітр – Бондар (Київ), асистенти арбітра – Карпяк (Львів), Гарлач (Ужгород), четвертий арбітр – Дарійчук (Чернівці), інспектор ФФУ – Безсмертний (Кіровоград).

«Буковина»: Когут, Донець, Аблітаров, Дорош, Вечтомов (Керчу, 85), Якименко (Бровченко, 80), Сантрапинських (Ушаков, 90+2), Циколія, Платон, Найко, Савін (Маковійчук, 76). Запасні: Тукач, Ятленко, Шупік. Тренер – Вадим Заяць.

«Геліос»: Сидоренко, Налигач, Лобойко, Худобяк, Комарницький, Костюк (Лисицин, 63), Герасимець, Борзенко, Тістик (Корольчук, 87), Расков (Давидов, 63), Долгий. Запасні: Рябой, Гальчук, Лозовий, Качур. Тренер – Володимир Шеховцов.

Голи: Налигач (6), Плато ... Читать дальше »
Просмотров: 418 | Добавил: Edik | Дата: 16-10-12 | Комментарии (0)