Четверг, 25-04-24, 13:08

Главная » 2012 » Октябрь » 20
Вадим Заяць: «Нам приємно обіграти лідера»

На післяматчевій прес – конференції головний тренер «Буковини» Вадим Заяць сказав, що сьогодні його підопічних вистачило на два тайма. За словами Вадима Григоровича, наша команда і у наступних матчах битиметься за перемогу

Вадиме Григоровичу, Ваш коментар матчу...

Звісно, що нам приємно обіграти лідера з рахунком 3:0. Тим більше, що «Сталь» тренує мій кумир Анатолій Волобуєв. Зрозуміло, що є прагнення наблизитися до його успіхів. Щодо гри, то сьогодні нас вистачило на два тайма. Я не можу сказати про те, що хлопці не хотіли перемогти в Сумах чи у матчі з «Геліосом». Сьогодні ж ми забили ті голи, які повинні були забити. А гра пішла у те русло, у яке ми її направляли.

Яка зараз ситуація з травмова ... Читать дальше »
Просмотров: 383 | Добавил: Edik | Дата: 20-10-12 | Комментарии (0)

Буковина» - «Сталь»: післяматчевий коментар гравців чернівецької команди

У матчі нашої команди з лідером першості України – командою «Сталь» (Алчевськ) відзначилися досвідчені футболісти «Буковини» - захисник Андрій Донець та нападник Степан Маковійчук. На жаль, під час результативної атаки Андрій зазнав травми. А ось Степан після тривалої перерви знову «розписався» у воротах суперника чернівецької команди. Прес – служба ФСК «Буковина» попросила наших футболістів прокоментувати перебіг подій сьогоднішнього поєдинку.

Андрій Донець: «Я пішов на випередження та вдарив по мячу. Воротар чи хтось із захисники потрапили мені у голову. Як наслідок, опинився у маленькому нокауті. І все ж, результативний удар цього вартує. Вже після вимушеної заміни я дуже переживав, бо наш ... Читать дальше »
Просмотров: 392 | Добавил: Edik | Дата: 20-10-12 | Комментарии (0)

«Буковина» (Чернівці) – «Сталь» (Алчевськ) – 3:0 (1:0)

19 жовтня. Чернівці. СОУ «Буковина». 1200 глядачів.

Арбітр – Махно (Кіровоград), асистенти арбітра – Приймачук (Рівне), Дудчик (Чернігів), четвертий арбітр – Дарійчук (Чернівецька область), інспектор ФФУ – Митровський (Ужгород).

«Буковина»: Когут, Донець (Ятленко, 46), Вечтомов, Аблітаров, Циколія, Сантрапинських, Якименко (Маковійчук, 65), Керчу (Бровченко, 85), Найко, Савін, Платон (Шупік, 78). Запасні: Тукач, Колесник, Ушаков. Тренер – Вадим Заяць.

«Сталь»: Комарицький, Солдат, Єрмаков, Кондратюк, Чеботаєв, Степанюк, Нгаха Пунгує Колінс (Батюшин, 70), Грицай (Акименко, 53), Поступаленко, Сікорський (Романчук, 56), Локтіонов (Троцько, 90). Запасні: Ганєв, Мироненко, Козак. Тренер – ... Читать дальше »
Просмотров: 460 | Добавил: Edik | Дата: 20-10-12 | Комментарии (0)