Пятница, 26-04-24, 07:42

Главная » 2012 » Ноябрь » 5 » Чернівецька "Буковина" перемогла у Полтаві !
Чернівецька "Буковина" перемогла у Полтаві !
15:03

Друге коло першості України – 2012/2013 чернівецька «Буковина» розпочинала виїзним матчем із ФК «Полтава». На жаль, підопічним Вадима Зайця довелося грати на важкому полі полтавського стадіону «Локомотив».

Наша команда зуміла відзначитися на 5 хвилині матчу. Степан Маковійчук завдав удару по «рамці» суперника, а ось капітан «Полтави» Всеволод Романенко невдало відбив шкіряну кулю. Першим на добиванні опинився Євген Шупік, якого збив у штрафному майданчику той же Романенко. Арбітр зустрічі Юрій Фощій вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті вдало виконав Євген Сантрапинських.

Господарі поля зрівняли результат на 24 хвилині зустрічі. Влучного удару з одинадцятиметрової позначки завдав Денис Скепський. Через 10 хвилин «Буковина» знову вийшла вперед. Після виконання штрафного капітаном нашої команди Русланом Платоном, Всеволод Романенко відбив мяча, однак наш захисник Різван Аблітаров ударом головою відправив шкіряну кулю у «рамку» суперника.

На 57 хвилині матчу підопічні Вадима Зайця зуміли збільшити свою перевагу у рахунку. Всеволод Романенко вдруге порушив правила у власному штрафному майданчику та побачив перед собою червону картку. Вирок арбітра вдало виконав Руслан Платон. Саме проти Руслана і порушив правила Романенко. Наприкінці зустрічі Юрій Фощій вгледів гру рукою у штрафному майданчику з боку Андрія Донця та призначив четвертий (!) пенальті у матчі. Кращий бомбардир ФК «Полтава» Руслан Івашко не схибив. Підсумок гри – 3:2 на користь «Буковини».

ФК "Полтава" - "Буковина" (Чернівці) - 2:3 (1:2)

3 листопада. Полтава. Стадіон "Локомотив". 1100 глядачів.

Арбітр - Фощій (Черкаси), асистенти - Журибіда, Харко (обидва - Луцьк), четвертий арбітр - Матяш (Полтава), інспектор ФФУ - Зубарєв (Донецька область).

Склад «Буковини»: Когут, Донець, Аблітаров, Циколія, Савін, Дорош (Керчу, 79), Найко, Сантрапинських, Маковійчук (Ятленко, 23), Шупік (Якименко, 67), Платон (Ушаков, 83). Запасні: Тукач, Колесник, Бровченко. Тренер – Вадим Заяць.

Голи: Сантрапинських (5, з пенальті), Скепський (24, з пенальті), Аблітаров (34), Платон (57, з пенальті), Івашко (87, з пенальті).

Попередження: Романенко (5), Дорош (39), Одинцов (42), Циколія (65), Козоріз (74), Ушаков (86), Даценко (90+4).

Вилучення: Романенко (55, друге попередження).