Буковина" поступилася у Кіровограді
09:47

«Зірка» (Кіровоград) – «Буковина» (Чернівці) – 3:1 (2:1)

17 листопада. Кіровоград. Стадіон «Зірка». 1000 глядачів.

Арбітр – Головков (Сєверодонецьк), асистенти арбітра – Целовальник (Донецьк), Куцев (Київ), четвертий арбітр – Махно (Кіровоград), інспектор ФФУ – Деревінський (Київ).

«Зірка»: Ситников, Пінчук, Бочкур, Осадчий (Олефір, 90+2), Іванов (Фатєєв, 87), Шаврін, Степанов, Нємчанінов, Войтенко, Галенко, Насібулін (Порошин, 90+1). Головний тренер – Ілля Близнюк.

«Буковина»: Когут, Донець, Аблітаров, Циколія, Савін, Дорош (Ятленко, 87), Найко, Сантрапинських (Ушаков, 78), Маковійчук (Керчу, 41), Шупік (Якименко, 46), Платон. Головний тренер – Вадим Заяць.

Голи: Іванов (20), Шаврін (24), Платон (29), Насібулін (77).

Попередження: Іванов (56), Керчу (66), Найко (68), Циколія (90).

Суперником чернівецької «Буковини» у 20 турі першості України була кіровоградська «Зірка». На жаль, перший гол у зустрічі наші земляки пропустили вже на 20 хвилині гри. Відзначився Єгор Іванов. А через чотири хвилини підопічні Іллі Близнюка вдруге вразили ворота «Буковини». Владислав Насібулін зробив передачу на дальню стійку, а Вадим Шаврін завдав влучного удару головою.

На 29 хвилині матчу результативну атаку зуміли організувати наші земляки. Після передачі Євгена Сантрапинських на «побачення» з голкіпером «Зірки» Антоном Ситниковим вийшов капітан чернівчан Руслан Платон, який спромігся вразити ворота господарів. Під завісу першого тайму мав шанс відзначитися гравець «Зірки» Ярослав Галенко. У цьому ігровому епізоді вдало діяв наш голкіпер Богдан Когут.

Вже у другій половині зустрічі той же Богдан Когут парирував удари зі штрафного Івана Войтенка та Вадима Шавріна. А на 77 хвилині матчу кіровоградці втретє «розписалися» у воротах нашої команди. Після подачі зі штрафного Дмитра Осадчого з гострого кута влучно пробив Владислав Насібулін. У другому таймі запамятався «постріл» Руслана Платона. На жаль, удару Руслана забракло влучності. Підсумок гри – 3:1 на користь «Зірки».