ФК "БУКОВИНА"

Меню сайта

Главная » 2013 » Февраль » 19
Контрольний матч. "Буковина" - "Металург" (Донецьк, U - 21) - 0:0 (ОНОВЛЕНО)

Сьогодні чернівецька «Буковина» зіграла у Криму черговий контрольний поєдинок. Нашій команді протидіяв донецький «Металург» (U – 21). Матч підопічних Вадима Зайця з колективом екс – гравця національної збірної України Сергія Шищенка завершився з нічийним рахунком 0:0.

Зазначимо, що гравці "Буковини" мали нагоди схилити шальки терезів на свій бік. На 24 хвилині Олександр Толстяк обіграв гравця донецької команди та завдав удару по "рамці" суперника. У цьому ігровому епізоді вдало діяв голкіпер "Металурга" Герман Пеньков, який спромігся перевести шкіряну кулю на кутовий. Через 10 хвилин той же Герман Пеньков зреагував на "постріл" Степана Маковійчука з метрів двадцяти. За 4 хвилини до заверш ... Читать дальше »
Просмотров: 578 | Добавил: Edik | Дата: 19-02-13 | Комментарии (0)

"Буковина" протидіяла чернігівській "Десні" (ОНОВЛЕНО)

17 лютого чернівецька «Буковина» провела першу контрольну зустріч під час навчально – тренувальних зборів у Криму. Підопічним Вадима Зайця протидіяв лідер другої ліги (група «А») – колектив «Десна» (Чернігів). У першій половині зустрічі було багато боротьби, хоча наші земляки мали кілька нагод вразити ворота суперника. Зокрема, на 26 хвилині зустрічі після виконання штрафного Борисом Орловським, небезпечного «пострілу» головою завдавав Євген Ушаков. Голкіпер «Десни» перевів шкіряну кулю на кутовий. Через чотири хвилини на удар гравця чернігівської команди зумів зреагувати Сергій Тукач. А ось під завісу першої половини зустрічі на ударну позицію виходив Степан Маковійчук. Після удару Степана метрів з 25 м'яч пройшов поруч з ... Читать дальше »
Просмотров: 501 | Добавил: Edik | Дата: 19-02-13 | Комментарии (0)