Воскресенье, 05-05-24, 00:59

Главная » 2013 » Июль » 21 » 2 тур. Титан - Буковина
2 тур. Титан - Буковина
09:47

Відбулися матчі другого туру серед команд Першої ліги. Буковина грала на виїзді проти команди з Армянська – Титан.

Нажаль фактично перша атака на наші ворота закінчилась взяттям воріт. Після штрафного удару, м’яч відрекошетів і потратив до гравця ФК Титан Жигалова, якому практично ніхто не завадив завдати точного удару зблизька по воротам Когута.

Наприкінці першого тайму, після другого попередження у складі Титана, Буковина грала у більшості. Але навіть 45 хвилин чернівчани так і не змогли пробити збалансований захист кримчан. В результаті, це третя поразка в останніх 4 матчах в Армянську з рахунком 1-0.

«Титан»: Кошелев, Шаповал, Гальчук, Тарасенко, Карпенко, Войнаровський, Кучеренко, Нудний, Култишев, Субочев (Кліментовський, 45), Жигалов (Кравченко, 51; Морозов, 90+3). Запасні: Іваненко, Кудь, Симончук, Башлай. Тренер – Олег Лутков.

«Буковина»: Когут, Донець, Новотрясов, Керчу, Вечтомов (Дитятьєв, 84), Дорош (Каськов, 62), Лупашко, Сібіряков (Маковійчук, 77), Грищенко, Рибковський, Алан (Семенюк, 62). Запасні: Одольський, Орловський, Циколія. Тренер – Вадим Заяць.

Гол: Жигалов (11).

Попередження: Дорош (10), Кучеренко (14), Нудний (20), Гальчук (24), Тарасенко (30), Войнаровський (40), Керчу (44), Рибковський (56), Дитятьєв (88).

Вилучення: Войнаровський (44, друге попередження), Рибковський (90+1, друге попередження).

20 липня. Армянськ. Стадіон «Хімік». 750 глядачів.

Арбітр – Пасхал (Херсон), асистенти арбітра – Касанов (Вінниця), Шланчак (Черкаська область), четвертий арбітр – Петрова (Сімферополь). Спостерігач арбітражу – Покідько (Полтава).