07.09.2013, 15:00. НТБ «Карпати», Брюховичі. Сонячно. +20°С
Асистенти арбітра: Андрій Карімов, Юрій Пилипів (обидва – Львів).
«КАРПАТИ»: Мисак, Мірошніченко, Гітченко, Ільчиш (Подоляк, 45), Дударенко (Штаненко, 51), Григорось (Березовий, 51), Ґодвін (Ткачук, 51), Мартинюк (Савошко, 51), Красномовець, Пучковський (Полюганич, 51), Грищенко (Грисьо, 51).

Головний тренер – Олександр Севідов.

Голи: Грищенко, 24 – Семенюк, 13.

Спаринг проти «Буковини», який за взаємною згодою обох сторін проводився у форматі 4 тайми по 25 хвилин, відбувся на полі навчально-тренувальної бази ФК «Карпати». Грати командам довелося за теплої осінньої погоди.

З перших хвилин гра була майже рівною з невеликою територіальною перевагою «Карпат», але вже перша небезпечна атака гостей призвела до гола у ворота господарів. Савін з лівого флангу подав на дальню стійку де Семенюк, вистрибнувши вище всіх, головою поклав круглого у ближній кут воріт Мисака – 0:1.

«Зелено-білі» мали гарну нагоду відігратися на 19-й хвилиниі: Грищенко з центрального кола розрізним діагональним пасом кинув у прорив Пучковського по правому флангу. Тарас з лінії карного майданчика низом пробив у дальній кут – поряд зі стійкою. А вже за хвилину карпатівці помінялися ролями: Пучковський справа прострілив а Грищенко намагався замкнути дальню стійку але не дотягнувся до м’яча.

І все ж з третьої спроби «Карпати» таки забили. Грищенко отримав круглого трохи лівіше середини і другим дотиком метрів з 25-и вгатив з правої у ближню дев’ятку. Кіпер «Буковини» зробив все можливе але його затяжний стрибок не врятував ситуацію. М’яч затріпотів у сітці – гол вийшов насправді дуже красивий – 1:1.

Друга чверть гри пройшла за помітної переваги «левів». Перший небезпечний момент виник на 31-й хвилині коли правий захисник «зелено-білих» Мірошниченко своєчасно підключився флангом і пробив низом з кута карного в дальню шістку – круглий пройшов лічених сантиметрах від стійки. За чотири хвилини вже Мартинюк правіше середини пробив зі штрафного, намагючись закинути круглого за комірець воротарю – м’яч пройшов над поперечкою.

На 43-й хвилині вдруге мав нагоду відзначитись нападник чернівчан Семенюк: отримавши пердачу з правого флангу в межах штрафного майданичка, 18-й номер «Буковини» другим дотиком пробивав метрів з 14-и але круглий пішов значно вище рамки воріт.

А перед самим свистком на перерву супернагоду втратив Грищенко. Красномовець прорвався лівим крилом атаки до лицьової і відкотив по діагоналі назад під удар 73-у номеру «левів» – кіпер своєчасно вискочив йому назустріч і корпусом заблокував удар.

В перерві Олександр Севідов провів ряд замін – вийшли на поле гравці з юніорської команди. Втім, на характері гри це не позначилось. Карпатівці почали дуже активно і вже на 53-й хвилині відмінну нагоду вивести свою команду вперед мав Полюганич. Отримавши м’яча в штрафному, Дмитро метрів з 15-и з правої розстрілював ворота але кіпер зрееагував на удар – круглий, щоправда по високій дузі рикошетом полетів у дальню дев’ятку але воротар зорієнтувався і в останню мить встиг перевести м’яч на корнер.

У двох інших ситуація коли «зелено-білі» могли вийти вперед знову в епіцентрі подій був Полюганич. В середині третьої чверті 83-й номер «левів» після подачі кутового з правого флангу пробивав головою метрів з 7-и але шкіряна куля пройшла трохи вище поперечки. Аналогічно він пробив але вже з розвороту з правої ноги, за хвилину, отримавши круглого в карному по центру. Загалом наймолодші гравці нашої команди дуже старалися, але в їхніх діях трохи бракувало гостроти а також на їхніх діях позначалось цілком природнє хвилювання.

Події заключної чверті гри в основному розвивались в центрі поля. Втім, були й моменти аби забити як в гостей, так і в господарів. Зокрема, після удару зліва з-за меж карного мали забивати буковинці, але Мисака пістрахував Штаненко, вибивши круглого з лінії воріт. Що ж до «Карпат», то вони кілька разів непогано пробивали з дальньої відстані. Найбільш небезпечний удар наніс Ткачук, постріл якого кіпер відбив а Полюганич, який діяв на позиції центрфорварда чомусь не пішов на добивання. Натомість, Савошку, що знаходився значно дальше епіцентру подій аби добити м’яч у сітку забракло якогось метра – воротар встиг накрити круглого.

А останню нагоду вирвати перемогу «леви» мали за три хвилини до фінального свистка, коли Грисьо, Красномовець та Полюганич вийшли втрьох на одного захисника. Однак, Полюганич замість того аби пробити метрів з 15-и по воротах, вирішив віддати передачу наліво, та зробив це таким чином, що круглий залишив межі поля.

Тож у підсумку бойова нічия 1:1. Очікуємо матч «Карпати» – «Нива», який розпочнеться вже незабаром на стадіоні «Україна» о 18:00.