Четверг, 18-04-24, 07:04

Главная » 2014 » Август » 17 » Буковина - Полтава 0:1. Бажання є. Чекаємо прогресу
Буковина - Полтава 0:1. Бажання є. Чекаємо прогресу
01:37

"Буковина" (Чернівці) - ФК "Полтава" 0:1

Гол: Соломка (30, з пен.)

"Буковина": Бахтіяров, Жовтюк, Темерівський, Немтінов, Найко, Сивка, Рябий (Косован, 66), Пантя, Загідулін (Білоус, 69), Ільїн (Головачук, 41, Гущін, 32), Степанков.

ФК "Полтава": Кучинський, Зозуля, Бутенін, Парамонов, Бондаренко, Коваленко, Турчанов (Боровець, 90+1), Зеленевич (Коркішко, 68), Соломка (Шевчук, 78), Насібулін (Семчук, 84), Фомич.

Попередження: Найко (63), Білоус (85), Жовтюк (90+5) - Соломка (7), Зозуля (43), Парамонов (68), Коркішко (85), Кучинський (90+7).

Вертаючись до початку відносин «Буковини» з «Полтавою», потрібно згадати сезон 2012/13. Агресивна поведінка адміністрації «чорно-білих» під час першого в історії матчу між цими командами по відношенню до тренерського штабу чернівчан породила неприязні стосунки між клубами, які, схоже, тривають і по сьогоднішній день.

Проте, до звітної гри команди підійшли без скандалів, тим більше, що «накатана» в перших двобоях сезону «Полтава» бачилася безсумнівним фаворитом матчу. Маючи у своєму складі досвідчених гравців, полтавчани могли розраховувати на здобуття очок у Чернівцях, чим порушили би традиції двох попередніх чемпіонатів.

Тому недивно, що амбіційна й добре укомплектована «Полтава» в перші хвилини матчу була більш активною і націленою на атаку. А перший більш-менш гострий момент виник на 8 хвилині, коли Парамонов головою завершував навіс партнерів. «Круглий» пішов вище воріт. А вже за дві хвилини, після кутового у виконанні Панті, атаку завершував Степанков. Проте, удар у нього не вийшов, та й, до того ж, боковий суддя зафіксував у цьому моменті офсайд.

На 11 хвилині Одольського, який замінив у воротах Бахтіярова, «неслабо» потурбував Бондаренко. Полтавчанин прийняв м’яча, майстерно обробив і з-під захисника пробив по воротах «Буковини». На щастя господарів, їхній кіпер до удару суперника був готовий і «предмет роздору» взяв.

Після стартової активності команди трохи заспокоїлися й перейшли до дій переважно в центральній частині поля. Якщо спочатку гості частіше переходили «рубікон», то десь із 20 хвилини впевненіше стали почувати себе господарі. Тільки но подумалося, що «Буковина» нічим не поступається амбіційним гостям і не проти перехватити ініціативу, звідкись з'явивсь зліва від воріт «жовто-чорних» Соломка...

У ситуації, коли нічого не змушувало захист чернівчан нервувати, Жовтюк «учудив», підштовхнувши опонента у штрафному майданчику і арбітр справедливо показав на 11-метрову відмітку. Сам Соломка пенальті й реалізував. Отак, ні з чого, рахунок став 0:1. Зауважимо, що в Чернівцях «Буковина» за два попередніх матча жодного разу «Полтаві» в рахунку не поступалася...

Не можна сказати, що команди грали інертно чи без «вогнику», але факт залишається фактом: після голу жоден із голкіперів у гру не вступав. Захисники грали дуже чітко й не давали атакуючим гравцям суперників розвернутися. Трохи активнішими виглядали в ці хвилини господарі, що й не дивно: бажання відігратися після зайвого й непотрібного пенальті і забити перший гол у сезоні в буковинців було очевидним.

На другий тайм «Буковина» вийшла першою, і, вочевидь, налаштованою рішуче, адже по такій грі зрівняти рахунок не здавалося неможливим. Так воно і було. За дві хвилини буковинці провели три (!!!) гострих атаки, хоча за весь перший тайм біля воріт Кучинського не було створено жодного гострого моменту! Особливо реальним виглядав ривок Головачука, який на лівому фланзі добре прийняв м’яча, опинився майже сам-на-сам із кіпером полтавчан, але влучно вдарити не зміг: «шкіряний» попав таки у сітку, проте не в самі ворота, а ззовні.

Далі... «Полтава» погасила стартовий тиск господарів і кілька разів, після навісів зліва, змусила Одольського вступити у гру. Дрібний фол від обидвох команд зривав стрімкий початок атак, а гостям саме це і було треба. Полтавчани впевнено контролювали гру, а з боку «Буковини» одного бажання було замало.

А потім все змінилося і стало досить цікаво. На 60 хвилині здалеку пробивав Немтінов, та його удар перевів на кутовий Бутенін. Згодом відзначитися могли Степанков і Головачук, що знаходилися безпосередньо перед самими воротами гостей, але їм бракувало точності.

На 65 хвилині Степанков отримав м’яча від партнерів прямо в центрі штрафного майданчика полтавчан, почав обробляти його, а поки нарешті зібрався пробити, «шкіряного» вибили в нього з-під ніг і «Буковина» таким чином втратила справжній стовідсотковий момент.

На 73 хвилині той же ж Степанков намагався головою підправити м’яч у ворота Кучинського, проте нападнику «жовто-чорних» завадили захисники «Полтави».

Ось така була десятихвилинка відчайдушних атак «Буковини», яку було згодом погашено цілим рядом замін в обидвох командах і, на думку чернівецьких уболівальників, занадто довгими «полежанками» після зіткнень із суперниками гравців у чорно-білих смугастих футболках.

Після цього згадати бодай щось цікаве в матчі немає змоги. «Полтава» просто на класі довела перевагу, використавши свій найреальніший момент у грі. А «Буковині» в цьому поєдинку дуже бракувало точності в завершальній стадії атак. Пас, колективна гра, бажання, моменти, хоч відносно й небагато (і в часовому відношенні обмежено) – все це було. А от майстерності й точності бракувало.

Та саме в таких іграх народжується дух команди, саме в таких матчах гравці, сьогодні молоді й «необстріляні», набираються досвіду. Головне тут – не перегоріти, а продовжити прогресувати й бути самими собою. Тим більше, що сьогодні, як ніколи, чернівецькі вболівальники, ті, що приходять на стадіон і підтримують команду, розуміють усі проблеми «жовто-чорних», і, не зважаючи ні на що – ані на поразки, ані на те, що суперники виглядають солідніше і впевненіше - вірять у «Буковину».

Просмотров: 460 | Добавил: Oleg