Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

Перша онлайн трансляція на сайті Букінфо «ПОДІЛЛЯ – ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ» - «БУКОВИНА» (ЧЕРНІВЦІ)
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ. «ПОДІЛЛЯ – ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ» - «БУКОВИНА» (ЧЕРНІВЦІ) - 0:1 (МАТЧ ЗАВЕРШЕНО )

Хмельницький. Початок гри о 17.30

Матч обслуговують: арбітр – Є. Петраков (Київ), асистенти – Р. Пузанський (Львів), В. Пилипенко (Київська область), четвертий арбітр – О. Бондар (Хмельницький), делегат ФФУ – Я. Королюк (Тернопіль).

Склади команд:

«Поділля – Хмельницький»: Владислав Леонідов, Андрій Яремчук, Андрій Дубчак, Анатолій Шляховий, Ярослав Гутнікевич, Андрій Будник, Ігор Козелко, Ігор Шолін, Василь Бляхарський, Володимир Рудий, В'ячеслав Шаєнко.

Запасні: В'ячеслав Левицький, Андрій Лемішевський, Олександр Грищук, Олексій Колесников, Михайло Іванець, Олексій Сендель, Вадим Безвещук.

«Буковина»: Василь Раковіца, Олександр Маковійчук, Сергій Гамаль, Василь Тофан, Петро Климус, Олександр Тодорович, Олег Керчу, Михайло Рябий, Степан Винник, Максим Ілюк, Юрій Максименко.

Запасні: Павло Сіротін, Максим Клочко, Сергій Купріч, Олег Стафійчук, Єгор Копилов, Олександр Темерівський, Богдан Скибінський.

1 хв. Матч розпочався.

Перші хвилини зустрічі проходять за переваги хмельницької команди.

3 хв. Вячеслав Шаєнко вийшов на побачення з Раковіцею. Буковинський воротар врятував свою команду.

12 хв. Олег Керчу зробив передачу у штрафний майданчик "Поділля". Один із гравців хмельницької команди ледь не зрізав м'яча у власні ворота.

20 хв. Небезпечно пробивав штрафний гравець "Поділля" Володимир Рудий. М'яч влучив у стійку воріт "Буковини".

37 хв. Гра відбувається на зустрічних курсах. Стовідсоткових нагод забити гол команди не мають.

41 хв. Жовту картку за затримку суперника отримав буковинець Олександр Маковійчук.

ПЕРЕРВА.

Розпочався другий тайм.

46 хв. Заміна у "Буковини" . Замість Степана Винника на поле вийшов Олександр Темерівський.

46 хв. Заміна у "Поділля". Замість Василя Бляхарського вийшов Вадим Безвещук.

47 хв. Вячеслав Шаєнко пробиває вище воріт "Буковини".

51 хв. Пробивав штрафний Олександр Тодорович. На удар Олександра зреагував Владислав Леонідов.

55 хв. Заміна у "Буковини". Замість Юрія Максименка вийшов Максим Клочко.

56 хв. Помилився Сергій Гамаль. Небезпеку біля власних воріт ліквідував Василь Раковіца.

57 хв. Жовту картку отримав Ярослав Гутнікевич ("Поділля").

57 хв. Заміна у "Поділлі". Замість Ігоря Шоліна на поле з'явився Олексій Сендель.

59 хв. Олег Керчу віддав пас на Максима Ілюка. Кращий бомбардир "Буковини" пробив головою вище воріт.

60 хв. Заміна у "Поділля". Замість Володимира Рудого на поле вийшов Олексій Колесников.

63 хв. ГОЛ !!! Після помилки Андрія Яремчука м'яч потрапив до Максима Клочка. Максим Клочко прибрав Андрія Шляхового та завдав влучного удару лівою ногою у ближній від Владислава Леонідова кут воріт. "Буковина" вийшла вперед .

67 хв. Пробивав головою Олексій Колесников. Повз ворота.

69 хв. Удару по воротах "Буковини" завдавав Олексій Сендель. Раковіца на місці.

69 хв. Жовту картку отримав Олексій Сендель ("Поділля").

70 хв. Заміна у "Буковини" Замість Сергія Гамаля на поле вийшов Єгор Копилов.

75 хв. Після удару Андрія Дубчака м'яч потрапив у поперечину воріт "Буковини".

78 хв. За удар суперника в обличчя вилучено з поля капітана "Поділля" Андрія Будника. Максим Ілюк отримав жовту картку.

80 хв. Заміна у "Поділля". Замість Ігоря Козелка на поле вийшов Олександр Грищук.

83 хв. Заміна у "Буковини". Замість Олександра Тодоровича на поле вийшов Богдан Скибінський.

86 хв. Заміна у "Буковині". Замість Максима Ілюка вийшов Сергій Купріч.

87 хв. Заміна у "Буковині". Замість Олександра Маковійчука вийшов Олег Стафійчук.

87 хв. Знову загрожує воротам "Буковини" Вячеслав Шаєнко. М'яч пролетів вище воріт.

88 хв. Жовту картку отримав Сергій Купріч ("Буковина")

ДО ОСНОВНОГО ЧАСУ ДОДАНО 3 ХВИЛИНИ.

90+3 хв. "Буковина" могла забити другий гол. Михайло Рябий завдав удару метрів з 22 - х. Шкіряна куля пролетіла поруч зі стійкою.

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО. "БУКОВИНА" ПЕРЕМОГЛА З РАХУНКОМ 1:0. ДО ЗУСТРІЧІ.

Онлайн трансляцію на "БукІнфо" провели Олексій МАМЧУК та Олександр СУШИНСЬКИЙ (прес - служба ФСК "Буковина")