Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

«Буковина» грала краще, але програла (МБ)
У 20-му турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» поступилася в Іллічівську «Бастіону» – 0:1. Проте грала наша команда значно краще.
Як повідомив головний тренер Віктор МГЛИНЕЦЬ, «Буковина» виступила таким складом: Юрій Бахтіяров, Петро Климус, Сергій Гамаль (капітан), Богдан Скибінський, Олександр Темерівський (Максим Клочко, 85), Валерій Блажко (Олександр Маковійчук, 78), Олександр Тодорович, Михайло Рябий, Олександр Семенюк, Олег Керчу, Олександр Георгійчук (Сергій Куприч, 88).
– Це була найкраща гра «Буковини» цього сезону, – сказав Віктор Мглинець. – Наші футболісти заслуговували на перемогу, але не склалося.
Грали суперники на штучному полі. «Буковина» мала велику ігрову й територіальну перевагу. Хлопці діяли цілеспрямовано, в атакувальному стилі. Ще до перерви буковинці тричі могли вразити ворота «Бастіону». На третій хвилині Валерій Блажко не зумів на дальній штанзі замкнути подачу Олега Керчу. Згодом, на 20-ій хвилині, Олександр Семенюк чудово обіграв захисника, вийшов віч-на-віч із воротарем, але не влучив у дальній кут. А на 30-ій хвилині, після вдалого розіграшу, Семенюк вивів Керчу на ударну позицію. Та Олег із 12-ти метрів не вцілив у порожні ворота.
По перерві «Буковина» нагнітала небезпеку у штрафному майданчику суперників. І знову на вістрі атак був Олександр Семенюк. Спочатку, на 52-ій хвилині, він втратив ідеальну нагоду з паса Валерія Блажка, не влучивши у рамку з п’яти метрів. Потім, на 73-ій хвилині, знову змарнував свій шанс. За дві хвилини після кутового, який подав Михайло Рябий, Петро Климус завдав головою неточного удару. Нарешті на 80-ій хвилині буковинці розіграли чудову комбінацію. Олександр Тодорович діагональним пасом знайшов Олександра Маковійчука, той в один дотик зіграв на Михайла Рябого, а останній скинув м’яча під удар Олександрові Георгійчуку. Той уже був сам перед воротами, та захисник вибив останньої миті м’яч на кутовий.
Господарі мали у грі лише два гострі епізоди: до перерви – один удар головою після стандарту, а на 83-ій хвилині свою нагоду «Бастіон» реалізував. Після кутового головою пробив Павлов. Наш Олександр Маковійчук намагався вибити м’яч , але не дотягнувся, і шкіряний, чиркнувши його голову, влетів у ворота. Часу, щоби відігратися, не вистачило.

ІНШІ РЕЗУЛЬТАТИ 20-ГО ТУРУ:
«Карпати-2» – «Оболонь-2» – 1:0, МФК «Миколаїв» – «Нива» (Вінниця) – 1:2, «Верес» – «Єдність» – 0:1, «Княжа-2» – ЦСКА– 2:0, «Дніпро» – «Нива» (Тернопіль) – 0:1, «Нафком» – «Арсенал» – 3:2.
Цього року відбудеться ще один тур – у середу, 26-го листопада. Проте «Буковина» вже пішла на зимову перерву, оскільки у 21-му турі вона мала прийняти «Десну-2» (Чернігів),