Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

Нічия «Буковини»
Із командою «Княгинин» села Підгайчики Коломийського району зіграла внічию 1:1 у товариському матчі чернівецька «Буковина» (друга ліга, група «А»).
На початку матчу гості завдали кілька небезпечних ударів. А згодом Максим Клочко вивів на ударну позицію Олександра Семенюка. Той бив у порожні ворота, але з їхньої лінії м’яч відбили. Нарешті, на 28-ій хвилині Олександр Тодорович пробив здалеку, воротар м’яч парирував, а Максим Клочко вдало зіграв на добиванні – 1:0.
По перерві «Буковина» вдалася до замін. Місце у воротах зайняв Павло Сиротін. Вийшли на поле Микола Коваленко, який раніше вже був у «Буковині», Денис Бучинський – вихованець нашого футболу, який пограв за «Карпати-2» та молодіжний склад ФК «Львів», Сергій Куприч та інші гравці.
Невдовзі пішов сніг, і на штучному полі ФОКу «Олімпія» стало важко грати. І все-таки гості з Галичини вирівняли становище. На 68-ій хвилині Павло Сиротін відбив перший удар, і гості також на добиванні здобули нічию – 1:1.
– Я задоволений діями футболістів «Буковини» у першому таймі, – прокоментував гру головний тренер Віктор МГЛИНЕЦЬ. – Ми володіли перевагою і мали забивати ще більше. А по перерві грали лише двоє з основного складу, решта – молодь 1990-91 років народження. Ми ставили завдання – переглянути юних футболістів, а не обов’язково перемогти.