Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

Закарпаття - Буковина
Всі фанати Закарпаття та Буковини добре пам'я тають цей матч, який закінчився бойовою нічиєю 2-2.

Під час цього матчу ініціатива переходила із рук в руки. Закарпаття розпочало активно і в першому таймі відзначився Бобаль Матвій (цей гол був не єдиним його в цьому поєдинку).

На перерву команди пішли за рахунку 1-0.

Другий тайм Закарпаття розпочало відчутно активніше, що і переросло в дублю Бобаля - 2-0! Здавалося вже ніщо не змінить ситуацію, але сталося зовсім не так. Через 4 хвилини ворота ужгородців були вражені Гунчаком, а ще за 4 гол забив Басов.

Ситуація вирівнялася, напруга зростала. Трибуни гнали вперед рідний клуб. Було декілька небеспених моментів, але усі намагання господарів не дали нічого.
Матч так і закінчився з рахунком 2-2, який не влаштовувал жодну зі сторін.

Категория: Газетные вырезки | Добавил: ViTVetal (18-01-11) | Автор: ФК Закарпаття
Просмотров: 1573 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0/1