Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

"ВЕРЕС" - НЕ "БОЯРКА", АБО ЧЕРГОВИЙ НУЛЬ "БУКОВИНИ"
Чергової поразки у першості України серед команд другої ліги (група „А”) зазнала чернівецька „Буковина”. Підопічні Юрія Шелепницького поступилися у Рівному місцевій команді „Верес” – 0:2. Перший гол гравці рівненського клубу забили на 43 – тій хвилині матчу. Відзначився Володимир Никончук. У другому таймі ворота „Буковини” вразив Олександр Любар. Чернівчани могли поступитися і з більшим рахунком. Однак Віталій Сидоров не зміг реалізувати пенальті.

Результати інших матчів 29 туру : „Оболонь – 2” (Київ) – „Рава” (Рава – Руська) – 0:2, „Житичі” (Житомир) – „Десна” (Чернігів) – 0:2, „Нафтовик” (Долина) – „Факел” (Івано – Франківськ) – 0:1, „Чорногора” (Івано – Франківськ) – „Динамо – 3” (Київ) – 0:0, „Карпати – 2” (Львів) – МФК „Житомир” - +:-, „Боярка – 2006” (Боярка) – „Нива” (Тернопіль) – 0:5.

Очковий доробок команд : „Десна” – 71, „Факел” – 59, „Рава” – 58 (28 матчів), „Нива” – 49, „Карпати – 2” – 45, „Буковина” – 43, „Верес”, „Житичі” – по 41, „Оболонь – 2” – 35, „Нафтовик” – 27, „Чорногора”, „Динамо – 3”, „Княжа” – по 26, МФК „Житомир” – 11, „Боярка – 2006” – 9.