Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

"БУКОВИНА" ВСТАНОВЛЮЄ РЕКОРД
Незначній кількості глядачів (їх прийшло на стадіон "Буковина" близько 200) цей матч запам'ятається надовго. У грі 28-го туру чемпіонату України з футболу "Буковини" з "Бояркою-2006" наша команда забила у ворота гостей 7 "сухих" м'ячів.

"Буковина" - "Боярка-2006" - 7:0 (3:0).

Стадіон "Буковина". 200 глядачів.

Судді: О.Лаврів, Я.Куш (Івано-Франківськ), О.Бондар (Хмельницький).

"Буковина": В.Раковіца - капітан (І.Іленьків - 67), Б.Скібінський, П.Климус, Вал. Заяць (Р.Степанков - 57), В.Дроняк (С.Краснік - 62), В.Романів (О.Ткачук - 62), О.Крохмалюк, О.Тодорович, О.Маковійчук (Б.Тодоріко - 66), В.Кифяк (Д.Мельничук - 46), О.Семенюк (А.Гордей - 66).

"Боярка-2006": В.Гуля, С.Панкевич (капітан), В.Носан (А.Мельник - 27, Д.Невгод - 79),С. Веремчук, В.Процюк, А.Гучок, П.Бойко (Д.Козьбан - 59), Ю.Кобізський (О.Тринос - 64), Т.Яковенко, О.Левченко, О.Поліщук.

Голи: О.Тодорович - 20, С.Веремчук - 23 (автогол), О.Маковійчук - 37, О.Семенюк - 57, Д.Мельничук - 62, О.Ткачук - 66, Р.Степанков - 74.

На 57-й хв. О.Семенюк не забив пенальті.

Попередження: О.Крохмалюк, А.Мельник, А.Гучок.

10 хв. Передачу від Семенюка отримав Тодорович, якого гравець гостей у карному майданчику звалив, але арбітр пенальті не призначив.

20 хв. Триходівка Семенюк - Крохмалюк - Тодорович призвела до взяття воріт команди з Боярки.

23 хв. Семенюк дав пас Маковійчуку, який пробив не влучно, але оборонець гостей Веремчук відправив м'яч у свої ворота.

28 хв. Семенюк виходив на ударну позицію, але голкіпер гостей випередив буковинця.

37 хв. Семенюк пробив у стійку, м'яч відскочив до Маковійчука, удар якого був влучним.

43 хв. Гравці "Боярки-2006" Поліщук і Яковенко втрачають нагоди скоротити рахунок.

44 хв. Семенюк майже з центру поля хотів перекинути м'яч через воротаря, але плямистий пролетів у кількох сантиметрах над поперечиною

57 хв. За гру рукою Гучка арбітр у ворота гостей призначив пенальті. Удар Семенюка голкіпер парирував, але Олександр першим встиг на добивання.

60 хв. Дроняк обіграв кількох гравців гостей і пробив, але воротар намертво взяв м'яч.

62 хв. Мельничук головою забиває п'ятий м'яч у ворота гостей.

66 хв. Ткачук обіграв воротаря і пробив у дальній кут.

74 хв. Степанков пройшов правим флангом і перекинув м'яч через голкіпера.

78 хв. Воротар гостей парирував м'яч після удару Тодоровича.

Таким чином, "Буковина" вигравши 7:0, встановила новий клубний рекорд результативності в одному матчі. Нагадаємо, що колишній рекорд 6:0 був встановлений восени 1992 р. у Чернівцях у матчі з кременчуцьким "Кременем" і повторений 25 червня 2000 р. у Вінниці, де наша команда виграла у місцевої "Ниви".

Інші результати 28-го туру: "Княжа" - "Нива" - 2:0, "Динамо-3" - "Карпати-2" - 0:3, "Факел" - "Чорногора" - 1:0, "Десна" - "Нафтовик" - 2:0, "Рава" - "Житичі" - 0:0, МФК "Житомир" - "Верес" - -:+.

Категория: Газетные вырезки | Добавил: Саньок (22-06-06) | Автор: Газета "Час 2000" (c)
Просмотров: 790 | Рейтинг: 0.0/0