Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

"БУКОВИНА" У П'ЯТІРКУ НЕ ПОТРАПИЛА
У останньому поєдинку першості України серед команд другої ліги чернівецька „Буковина” зіграла вдома з колективом „Карпати – 2” (Львів). У першому таймі підопічні Юрія Шелепницького двічі вразили ворота суперника. Два голи на свій рахунок записав кращий бомбардир „Буковини” Олександр Семенюк - на фото (10, 29 хвилини).

До речі, з двадцять п’ятої хвилини поєдинку львів’яни грали вдесятьох. За друге попередження було вилучено з поля Антона Луцика. Однак, граючи у меншості, гості спромоглися зрівняти результат. Спочатку ворота чернівчан вразив Ігор Мельник (70 хвилина), а згодом відзначився Іван Щеглюк (75 хвилина), який до того ж не забив пенальті. Тож поєдинок завершився з рахунком 2:2. За підсумками першості „Буковина” посіла шосту сходинку.

Категория: Газетные вырезки | Добавил: Саньок (26-06-06) | Автор: Олексій МАМЧУК
Просмотров: 766 | Рейтинг: 0.0/0