Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

Зіркова „Буковина” – автор дублю
У фінальному поєдинку ветеранського Кубка суперниками наших земляків стали гравці донецького „Шахтаря”. До речі, торік року у фіналі Кубка України буковинці також грали з гірниками. Тоді перемогу святкував "Шахтар" – 2:1.
Фінальна гра з „Шахтарем” розпочалася для буковинців невдало. У перші хвилини матчу буковинцям найбільше дошкуляв Анатолій Скирчук. Вже на четвертій хвилині гри Анатолій завдав удару по воротах „Буковини”. Наш голкіпер Павло Сиротін зіграв надійно. На жаль, через три хвилини Скирчук зумів таки засмутити буковинського голкіпера.
Реальну нагоду зрівняти результат чемпіони України-2005 отримали на одинадцятій хвилині зустрічі, але Віктор Мглинець влучив в обличчя стражу воріт „Шахтаря” Валентину Єлінскасу. Згодом небезпечно пробивав головою по „рамці” гірників Володимир Борисевич. Знаний західноукраїнський гравець також не зміг порадувати шанувальників „Буковини”. У другій половині першого тайму непогано діяв екс-гравець національної збірної України Геннадій Орбу. На двадцять четвертій хвилині Геннадій небезпечно пробивав по воротах Сиротіна, а згодом на „постріл” Орбу зі штрафного зреагував наш голкіпер. Врешті-решт, останній небезпечний момент у першій половині зустрічі створили наші земляки. Удар головою Юрія Шелепницького мети не досяг.
Другий тайм був за командою Сергія Задорожняка. На п’ятдесят четвертій хвилині гри, завдяки вдалим діям Дмитра Білоуса, влучний удар головою завдав Валерій Королянчук. Перемогу буковинцям приніс блискучий удар зі штрафного Віктора Мглинця. „Такі голи я забивав і раніше. Тож мені вдалося принести „Буковині” перемогу завдяки досвіду минулих років”, - сказав після гри Мглинець. До речі, буковинці могли перемогти з ще більшим результатом. На жаль, кілька слушних нагод для результативного удару не використав Валерій Королянчук.
Після завершення матчу гравці „Буковини” у розмові з представниками буковинських ЗМІ не приховували свого задоволення від того, що зуміли золоті нагороди чемпіонату України покласти у Кубок. Перший капітан національної збірної України Юрій Шелепницький зауважив: „Успіх ветеранської „Буковини” – це чудовий етап у моїй спортивній кар’єрі. Подібні емоції я переживав тоді, коли у 1992 році виграв Кубок України разом з одеським „Чорноморцем”. На жаль, на матчі побувала мала кількість глядачів. Гадаю, що якщо би поєдинок відбувався у Чернівцях або в Донецьку, прихильників футболу зібралось би більше”.
Ветеранів буковинського футболу привітало багато відомих у краї людей. Серед них – легкоатлет Іван Гешко та гандболістка Тетяна Шинкаренко. За підсумками фінального матчу було визначено кращих гравців у кожній команді. Призи отримали: Юрій Шубін, Сергій Погодін, Анатолій Скирчук („Шахтар”, Донецьк), Юрій Шелепницький, Дмитро Білоус, Валерій Королянчук („Буковина”, Чернівці). Також володарями особистих нагород стали голкіпери колективів – Валентин Єлінскас і Павло Сиротін, які провели поєдинок на високому рівні.

Категория: Газетные вырезки | Добавил: FCBukovina_OLD (16-12-05)
Просмотров: 1026 | Рейтинг: 0.0/0