Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

"Буковина" - "Таврія". Підсумки
На стартовому етапі припинила боротьбу за Кубок України чернівецька "Буковина". Взагалі-то результат прогнозований, адже суперником наших футболістів в 1/32 розіграшу була іменита команда вищої ліги - симферопольська "Таврія". Хоча молода буковинська команда зробила все, щоб завершити матч з кримським інтернаціональним легіоном з більш гідним результатом.

У футболі трапляється все. Інколи навіть дива. Саме на диво у вигляді перемоги друголігової "Буковини" над першим чемпіоном України і сподівалися її палкі прихильники, яким навіть рясний та монотонний дощ не завадив підтримати рідну команду. Проте диву статися не судилося, зокрема, і через арбітраж судді Гереги, який дивував своїми рішеннями протягом усього поєдинку.

Вже на першій хвилині матчу арбітр призначив пенальті у наші ворота у ситуації, коли, швидше, слід було карати темношкірого нападника гостей за симуляцію. На останній же хвилині 1-го тайму арбітр зарахував взяття наших воріт і 3 гол у ситуації, коли, здавалося, наш захисник вибив м'яч, не давши йому опуститися за лінію воріт. Трудовим у кримчан виявився лише 2 гол, та й то їм у цьому допомогло слизьке і мокре поле, яке завадило нашому голкіперу Раковиці приборкати м'яча. У 2 таймі, коли "Буковина" вирівняла гру, суддя пожалів гостей, не призначивши у їхні ворота пенальті, а виніс точку для удару буковинцями штрафного за межі карного майданчику. До того ж крізь пальці дивився він і на грубу гру гостей та часто пропускав повз очі порушення правил кримчанами.

Але незважаючи на дива судді, кримським "варягам", завезеним з-за кордону, досить гідно протистояли молоді буковинські футболісти (а на поле у складі "Буковини" вийшло 9 вихованців місцевого футболу, які ще не перетнули й 20-віковий рубіж). Нехай і програла молода буковинська команда з рахунком 0:3, але навряд чи у когось виникне бажання кинути слова докору на її адресу. А от в арбітра хотілося б. Та руки уболівальників були зайняті триманням парасольок, і буковинська вихованість стримувала їх від непорядних вчинків.

Категория: Газетные вырезки | Добавил: Саньок (15-08-06) | Автор: Сергій Батюк
Просмотров: 731 | Рейтинг: 0.0/0