Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

"Буковина" - "Енергія". Підсумки
Для нашої команди, як і взагалі для буковинських уболівальників це було знайомство з командою "Енергія" з Південноукраїнська. Адже після реорганізації цьогорічних змагань у другій лізі до Західної зони включено відразіу 6 колективів з інших регіонів України. Серед них і команда з Миколаївської області, яка показала себе організованою, вкомплектованою міцними футболістами, до того ж мала у своєму складі кількох досвідчених гравців.

Безсумнівно, на хід поєдинку вплинули нещодавні кубкові змагання. У той час, як наш суперник відпочивав, "Буковина" провела напружений і виснажливий двобій з сімферопольською "Таврією", після якого наші молоді футболісти просто не встигли відновитися. Це вплинуло на їхній ігровий тонус. Проте, коли Кифяк у середині 1 тайму відкрив рахунок, подумалося, що сьогодні "Буковина" святкуватиме-таки перемогу. Але далі, особливо у 2 таймі, втома взяла своє, і буковинські атаки стали дещо млявими. Так, наша команда більше володіла м'ячем, постійно тупцювала біля воріт суперника, але якось хаотично і без особливої думки... А от гостям в одній з рідких контратак вдався разючий випад - і вони зрівняли рахунок.

Нічия 1:1. Відтепер "Буковині" нічого не залишається, як вигравати виїздний поєдинок у Білій Церкві у "Росі", як це зробила вона в Долині, обігравши тоді "Нафтовика" після аналогічного домашнього результату з "Динамо-3".

А взагалі-то, наші молоді футболісти повинні скоріше набувати ігрової впевненості та стабільності, а лідери - мобілізуватися і самовіддано викладатися на полі - так вважають футбольні спеціалісти.

Категория: Газетные вырезки | Добавил: Саньок (17-08-06) | Автор: Сергій Батюк
Просмотров: 743 | Рейтинг: 0.0/0