Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

РАДНИК ГУБЕРНАТОРА ВБОЛІВАВ ЗА "ТАВРІЮ"
Те, як головний суддя Євген Геренда з Калуша трактував правила гри у матчі 1/32 фіналу Кубка України між чернівецькою "Буковиною" і сімферопольською "Таврією", потрібно було бачити своїми очима. У першому таймі Тодоровича збили неподалік карного майданчика "Таврії", але свисток арбітра мовчав, хоча у даній ситуації Геренда мав би призначити штрафний удар і показати гравцю "Таврії" жовту картку. А у другій половині гри суддя не призначив стовідсотковий пенальті, коли футболіст гостей Омоко збив у карному майданчику Олександра Маковійчука.

А загалом гра пройшла за переваги сімферопольської команди. Вже на 2-й хвилині гості повели в рахунку, коли бразильський легіонер Жуніор реалізував пенальті. На 29-й хвилині м'яч вдруге опинився у воротах "Буковини". Гості розіграли кутовий, господарі у центрі поля проґавили серба Желько Любеновіча, який влучно пробив. На останній хвилині першого тайму гості довели рахунок до непристойного – 3:0. Жуніор зробив передачу на Ковпака, той пробив. І хоча наш оборонець вибив м'яч з пустих воріт, суддя зафіксував взяття воріт, мовляв, м'яч був вибитий, коли перетнув лінію воріт.

Після перерви більш досвідчені сімферопольці перевели гру у спокійне русло. На 87-й хвилині Богдан Скибінський (колишній гравець дублюючого складу "Таврії") міг забити гол престижу, але воротар після пробиття штрафного встиг зреагувати на удар. Остання атака гостей ледь не призвела до голу, але удар Жуніора виявився неточним. М'яч пролетів поряд зі стійкою. Вигравши 3:0, до 1/16 фіналу національного кубка вийшла сімферопольська "Таврія".

Команди виступали у таких складах:
"Буковина": В.Раковіца, Б.Скибінський, Д.Мельничук, О.Маковійчук, П.Климус, І.Тодиренчук, О.Крохмалюк (О.Темерівський – 54), С.Маковійчук, О.Тодорович, О.Семенюк (М.Клочко – 66), В.Кифяк.

"Таврія": С.Тодіч, О.Першин, О.Омоко, С.Ціліншек, О.Іванов, О.Шутов (Н.Васіляускас – 59), Жуніор, Едмар (І.Зельмікас – 62), Ж.Любеновіч, О.Ковпак, В.Гоменюк (М.Періч – 46).
Голи: Жуніор – 2, Любеновіч – 29, Ковпак – 45.
Попередження: О.Маковійчук, В.Гоменюк, О.Шутов, С.Ціліншек.

На трибуні для почесних гостей можна було побачити працівників облдержадміністрації. Цікаво, що радник губернатора Чернівецької області Олександр Лієв чомусь вболівав за "Таврію". Про це можна було судити з того, що у нього на шиї висів шарф кримської команди.

Після матчу автору цих рядків вдалося поспілкуватися з головним тренером "Таврії" Михайлом Фоменком. Ось, що він сказав про матч: "Я радий, що мої підопічні здобули перемогу, хоча, якщо говорити відверто, далась вона не так легко, як здається. "Буковина" – молода команда і старалася не спасувати перед більш досвідченим суперником. У чернівецькій команді я би виділив Петра Климуса, який мені сподобався нестандартними діями на полі. Хотілося б вашій команді побажати успішного виступу в чемпіонаті України і повернути той авторитет, який "Буковина" мала в найкращі свої роки існування”.

Категория: Газетные вырезки | Добавил: Саньок (17-08-06) | Автор: Василь КОРЖЕВСЬКИЙ
Просмотров: 751 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 5.0/1

Всего комментариев: 2
2 patrick_oushen
0
вони всі срані козли та адміністрація яка не дає гроші команді, а таврії я теж можу побажати вилитіти до 1-ї ліги!!! smile

1 NRW
0
Побажаємо Таврії вильтоу з Кубку якнайшвидше, назло нашій обласній владі, бо представників криму там вже десятки. Окупували гади.