Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

НАШІ ФУТБОЛІСТИ ВИСТУПАЮТЬ ПОКИ ЩО БЕЗ ПОРАЗОК
У нинішній футбольній першості України (друга ліга) чернівецька "Буковина" поки що виступає без поразок. У 6-му турі наші земляки виступали у Тернополі проти місцевої "Ниви".

Поєдинок проходив у обопільних атаках. Першими домоглися успіху на 40-ій хвилині господарі. Але через три хвилини буковинці відігралися. Олександр Семенюк зробив вивірену передачу на Володимира Кифяка, і той влучно пробив у ворота тернопільської команди. Слід сказати, що буковинська команда у цьому матчі могла святкувати й перемогу, але нагоди відзначитись змарнували Мельничук, Степанков і Семенюк (двічі). Нічийний рахунок до фінального свистка не змінився.

Інші результати 6-го туру: "Факел"-"Нафком" – 1:1, "Динамо-3"-"Дністер" – 0:2, "Інтер"-"Княжа" – 0:1, "Рось"-"Верес" – 4:2, "Карпати-2"– "Оболонь-2" – 3:0, "Енергія"-"Єдність" – 1:1.

Лідирує "Нафком" – 14 очок (6 матчів). У “Буковини” - 10 очок і сьома сходинка в турнірній таблиці.

Категория: Газетные вырезки | Добавил: Саньок (09-09-06) | Автор: Василь КОРЖЕВСЬКИЙ
Просмотров: 695 | Рейтинг: 0.0/0