Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

"ІНТЕР" ПРОГРАВ У ЧЕРНІВЦЯХ
У матчі восьмого туру першості України (друга ліга, група „А”) чернівецька „Буковина” з рахунком 2:1 обіграла аутсайдера змагань – клуб „Інтер” (Боярка). У першому таймі двічі відзначився кращий бомбардир „Буковини” Олександр Семенюк - на фото (13 – з пенальті та 40 хвилини). Ворота чернівчан вразив Сергій Герасимець (78 хвилина).

На жаль, отримав чергову жовту картку захисник „Буковини” Богдан Скибінський. Тепер Богданові доведеться пропустити наступний поєдинок чернівецького клубу. Тридцятого вересня підопічні Юрія Шелепницького гратимуть у Чернівцях з футболістами броварської команди „Нафком”.

Результати інших матчів дев’ятого туру : „Верес” (Рівне) – „Карпати – 2” (Львів) – 2:3, „Княжа” (Щасливе) – „Енергія” (Южноукраїнськ) – 2:0, „Нафком” (Бровари) - „Оболонь – 2” (Київ) – 3:0, „Єдність” (Плиски) – „Нива” (Тернопіль) – 2:1, „Дністер” (Овідіополь) – „Рось” (Біла Церква) – 4:0, „Динамо – 3” (Київ) – „Нафтовик” (Долина) – 1:0.

Очковий доробок команд : „Дністер” – 22 (8), „Нафком” – 18 (9), „Факел” – 17 (8), „Буковина” – 16 (9), „Нива” – 15 (9), „Карпати – 2” – 14 (9), „Княжа” – 13 (7), „Рось” – 11 (8), „Єдність” – 10 (8), „Енергія” – 9 (8), „Оболонь – 2” – 8 (9), „Динамо – 3” – 6 (6), „Нафтовик” – 4 (8), „Верес” – 2 (8), „Інтер” – 1 (8).

Категория: Газетные вырезки | Добавил: Саньок (25-09-06) | Автор: Олексій МАМЧУК
Просмотров: 714 | Рейтинг: 0.0/0