Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

"БУКОВИНА" НЕ ПІДКОРИЛА "КУБОК ПІДГІР'Я"
Від 27 лютого до 5 березня в Івано-Франківську проходив традиційний футбольний турнір "Кубок Підгір'я-2006". Як і минулого року, у змаганнях взяла участь чернівецька "Буковина". На попередньому етапі вісім команд були розбиті на дві групи. У стартовому матчі "Буковина" грала проти івано-франківського "Тепловика". Першими рахунок відкрили господарі. Але ще до перерви Андрію Гордею вдалося зрівняти рахунок. Друга половина гри пройшла під диктовку чернівчан, які забили ще два м'ячі, довівши перемогу до 3:1. Авторами м'ячів стали В.Дроздік та О.Калініч.
Наступним суперником підопічних Юрія Шелепницького була тернопільська "Нива". У першому таймі глядачі не побачили забитих м'ячів. Зате після перерви були забиті два м'ячі і обидва опинилися у воротах "Ниви". Голи на рахунку Б.Скибінського (з пенальті) і Р.Степанкова.
Перед заключним поєдинком "Буковини" з долинським "Нафтовиком" нашу команду влаштовувала нічия, яку вони і здобули. Рахунок 1:1 (у буковинців м'яч забив Р.Степанков).
У півфіналі чернівецька команда програла ямницькому "Цементнику" – 0:1, тому нашим землякам довелося грати за 3-є місце з "Равою" (Рава-Руська). На жаль, "Буковина" поступилася 1:3 (м'яч у ворота "Рави" забив О.Семенюк).
У розмові з автором цих рядків віце-президент "Буковини" Валерій Королянчук сказав: "Цей турнір був одним з етапів підготовки команди до другого кола.
Загалом буковинські молоді футболісти показали добротну гру, і ми задоволені фізичним станом наших гравців. І хоча на цьому турнірі у минулому році ми були другими, а нині четвертими, але потрібно зрозуміти те, що в команді багато молодих футболістів, які на такому рівні виступають вперше".

Категория: Газетные вырезки | Добавил: FCBukovina_OLD (14-03-06) | Автор: Василь КОРЖЕВСЬКИЙ
Просмотров: 889 | Рейтинг: 0.0/0