Категории каталога
Газетные вырезки [112]

Главная » Статьи » Газетные вырезки

«Буковина» здолала «Інтер». Поки що не італійський
Після домашньої перемоги над аутсайдерами групи А друголігової першості України чернівчани піднялися на четверте місце

Черверту перемогу в новому сезоні відсвяткувала чернівецька «Буковина», яка у черговому турі здолала вдома скромну команду з Боярки із грізною назвою «Інтер».

«Буковина» – «Інтер» (Боярка) – 2:1 (2:0)
Голи: Олександр Семенюк (13 п., 40), Сергій Герасимець (78 п.).
Судді: Ю. Карп’як, А. Грисьо, В. Покора (Львів). Резервний суддя:
М. Левко (Чернівці). Делегат ФФУ – Віктор Дуло (Ужгород).
Попередження: Сергій Абрамченков (24), Антон Шарко (41), Леонід Українець (66), Сергій Герасимець (73), Богдан Скибінський (77).

«Буковина»:
Василь Раковіца – к, Богдан Скибінський, Олександр Крохмалюк, Дмитро Мельничук, Петро Климус, Леонід Українець (Роман Степанков, 75), Олександр Маковійчук (Максим Прокопович, 90+1), Олександр Тодорович (Андрій Гордей, 58), Степан Маковійчук, Олександр Семенюк (Андрій Лахнюк, 90+2), Володимир Киф’як (Олександр Тимерівський, 75). Запасні: Олександр Дядик, Іван Тодиренчук. Тренер – Юрій Шелепницький.

«Інтер»:
Юрій Клименко – к, Дмитро Зайцев, Дмитро Козьбан, Олексій Поліщук, Олександр Кравченко, Антон Шарко (Володимир Борисюк, 46), Дмитро Шевчук (Сергій Герасимець, 62), Сергій Абрамченков, Олег Шкарупа, Дмитро Глинка (Сергій Грона, 58), Юрій Люткевич (Артем Коновалов, 46). Запасні: Назар Пеньковець, Олексій Черкашин. Тренер – Володимир Смовж.

Перед грою віце-президент ФК «Буковина» Валерій Королянчук прогнозував, що гості «попсують нерви» чернівчанам, базуючи ці припущення на тому, що господарям поля буде важко налаштуватися на гру з аутсайдерами другої ліги. Варто однозначно резюмувати, наскільки серйозною була налаштованість підопічних Юрія Шелепницького на двобій з «Інтером», але його кінцівка справді виявилася несподівано нервовою.

Перша половина зустрічі не віщувала «Буковині» особливих проблем. Вже на 13-й хвилині Олександра Семенюка, який вискочив на побачення з кіпером боярівців Юрієм Клименком, збили у чужому карному майданчику, і сам потерпілий холоднокровно реалізував пенальті. На 27-й хвилині після розіграшу кутового Леонід Українець з 15-ти метрів намагався вцілити у дальній лівий кут, але його трішечки неточний удар ледь не скоректував Володимир Киф’як, якому, аби переправити м’яча у ворота, не вистачило буквально миті. Ще декілька ефектних атак чернівчани просто не змогли довести до прицільного удару по воротах. А на 40-й хвилині, коли Киф’як вдало скинув м’яча головою Семенюку, той майстерно підіграв собі і з 15-ти метрів пробив у лівий кут.

На другій хвилині другої 45-хвилинки Семенюк зобов’язаний був оформити хет-трик, але, вийшовши сам на сам, обіграв воротаря і не став одразу бити, а вирішив наблизитися до воріт – у підсумку встигли підтягнутися захисники, а форвард пробив у сітку із зовнішнього боку рамки. На 60-й хвилині під час однієї з рідкісних атак «Інтера» Олег Шарупа навісив з фланга, і покинутий без опіки Володимир Борисюк з восьми метрів не влучив у ворота. На 72-й хвилині після подачі кутового Сергій Абрамченков теж не зміг скористатися помилкою оборонців «Буковини» і зі зручної позиції пробив вище воріт. Наступні необачні дії чернівецької оборони завершилася призначеним пенальті. Після рикошету м’яч опинився у Дмитра Козьбана, перед яким відкрився шлях до воріт Василя Раковіци. Богдан Скибінський спробував виправити становище, але у цій гонитві випадково зачепив суперника за ногу, після чого, звісно, арбітр справедливо вказав на 11-метрову позначку. Сергій Герасимець не схибив.

Скоротивши рахунок, гості спробували додати обертів, аби врятувати бодай одне очко. Але насправді це лише розв’язало руки буковинцям, які декілька разів були близькими до взяття воріт. Зокрема, гарну багатоходівку за участю Олександра Семенюка, Олександра Тимерівського та Степана Маковійчука останній завершив ударом з 15-ти метрів вище воріт. На 83-й хвилині Роман Степанков біг сам на сам з голкіпером, його збили, але м’яча підхопив Семенюк і таки вийшов «на побачення» з Клименком, але пробив не достатньо сильно в дальній кут, і захисник встиг відбити м’яча майже з лінії. За хвилину після подачі кутового Тимерівський ефектно пробив з лету з 14-ти метрів майже у правий верхній кут, але у стрибку головою м’яча відбив Олег Шкарупа. На 88-й хвилині шанс вийти на «забивну» ударну позицію втратив Степанков, який вже у чужому карному майданчику невдало обробив м’яча і подарував його суперникові.

Першість України (ІІ ліга). 9 тур. «Буковина» – «Інтер» – 2:1 (Семенюк, 13 п., 40 – Герасимець, 78 п.), «Нафком» – «Оболонь-2» – 3:0 (Кожедуб, 20, Тимченко, 78, 80), «Верес» – «Карпати-2» – 2:3 (Сидоров, 40 п., Любар, 62 – Яворський, 18, Омельченко, 21, Мельник, 86 п.), «Єдність» – «Нива» – 2:1 (Мирошниченко, 46, 50 – Удич, 53 п.), «Дністер» – «Рось» – 4:0 (Сідорський, 56, Попов, 58, Коваленко, 90, Пономаренко, 90+2), «Княжа» – «Енергія» – 2:0 (Краївський, 1, Роєв, 78), «Динамо-3» – «Нафтовик» – 1:0.

Категория: Газетные вырезки | Добавил: Саньок (27-09-06) | Автор: Юрій ДОБРИЙ
Просмотров: 771 | Рейтинг: 0.0/0